Премини към съдържанието
angelpleshtov

Пшенични кълнове,вероятна вреда?

Препоръчан отговор

Здравейте,предполагам някои от вас са чували прословутата рецепта на проф. Христо Мермерски за дълголетие.За тези ,които не са ето - http://moeto-zdrave.blogspot.com/2011/01/blog-post.html . Та всичко изглежда супер,наистина и всичките съставки са си изключително полезни,като основната сила на тази смес са именно покълналите пшенични кълнове.Днес обаче,споделяйки за тази рецепта с една моя роднина,научих от нея една интересна информация.Кълновете действали стимулиращо на растежа и създаването на клетки,но в организма има и ракови клетки и свободни радикали.Та по този начин ние сме били увеличавали и броя на раковите клетки в нашето тяло,стимулирайки производството на други.Не знам какво да си мисля,то тази рецепта я определят като ракозащитна,но в същото време такава информация,поднесена дори от немедицинско лице като нея,ме тревожи.Искам да ви попитам,има ли наистина нещо такова и въобще можем ли да говорим за някаква вреда от кълновете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6: "действали стимулиращо на растежа и създаването на клетки" , че и на раковите даже :D 

хихихих :D

Човече - спокойно си паси кълновете - нито ще стимулираш образуването на едните , нито ще стимулираш образуването на другите си "клетки'.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.