Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,

планирам покупката на безжична видео камера, която ще използвам за разговори по скайп, както и да наблюдавам детето в другата стая. В момента използвам лаптоп, като при разговор по скайп трябва постоянно да го въртя на където отлети детето (родителите знаят за какво говоря). За това, искам да взема една такава камера и да я сложа в единия край на стаята и да се вижда цялата стая, с добро качество. Разгледах някакви в ибей, основните неща на който държа са:

• [*]добра картина 720 или 1080 [*]нощно виждане [*]two way микрофон [*]motion detector  [*]30 кадъра в секунда предполагам трябват за да е качествен образа (надявам се и скайп да може да го предава без проблем) [*]гледам някаква опция IRCUT която подобрява доста изображението (поне на реламните картинки) [*]да мога да наблюдавам live, през компютър или телефон през интернет - т.е. без да съм с домашната мрежа [*]да може да се регулира - горе/долу и ляво/дясно [*]n wireless support

Ето и тези който гледах:

http://www.ebay.com/itm/Dericam-H502W-HD-720P-Mega-Pixel-H-264-IP-PT-Wireless-Camera-SD-Support-IRCUT-/271373975166?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f2f263e7e

http://www.ebay.com/itm/HD-720P-Two-way-IP-Camera-Wireless-Wifi-Motion-Detection-IR-Cut-Night-Vision-PT-/181289698975?pt=US_Security_Cameras&hash=item2a35b5469f

http://www.ebay.com/itm/Pan-Tilt-HD-720P-Wireless-IP-Camera-Baby-Cam-H-264-IR-Webcam-Support-iPhone-View-/281132833518?pt=AU_Home_Personal_Security&hash=item4174d29aee

http://www.ebay.com/itm/Wireless-WiFi-720P-HD-H-264-IP-Network-Camera-PTZ-P2P-IR-CUT-Day-Night-Audio-PNP-/281207742870?pt=AU_Home_Personal_Security&hash=item417949a196

http://www.ebay.com/itm/Wireless-WiFi-720P-HD-H-264-IR-IP-Network-Camera-PTZ-P2P-Day-Night-Vision-Audio-/281207742461?pt=AU_Home_Personal_Security&hash=item4179499ffd

Тези са до 100 лв, което ме устройва идеално. Само ме притеснява, че са китайски и незнам колко ще са качествени.

Ще помоля за съвет за избор на марка и модел. Ако ги има и в БГ, още по лесно ще е.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига крещя! Ако имаше това,което искаш за тази сума,която искаш,че и в БГ не мислиш ли ,че щеше да имаш предложения???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ли, може да не съм попаднал на човек ;). Ако сумата или очакванията са грешни, някой може да ми каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от shizzaw
      Здравейте, 
      една приятелка го е закъсала с агресивен съпруг посяга да я бие, пиещ редовно алкохол, кръшкащ. Тя досега май не е подавала жалба, а търпи, но иска да е подготвена при последващият развод и да е в нейна полза. Иска да си инсталира скрита камера в една от стаите, за се заснеме какво се случва вкъщи евентуален бой, психически тормоз или изневяра. Имат и малко детенце.
      Препоръчайте скрити камери и как да стане работата без той да разбере, че е монтирана. Тя се притеснява как ще се зарежда камерата и да не я намери и дали може и от мобилен телефон да гледа какво се случва. Той и е разбил всички интернет регистрации и следи всичко предполагам с кейлогър
      В съда важат ли такива записи по дела за развод?
    • от Freem@n
      Здравейте, не намерих такава тема и реших че си заслужава да пусна подобна.

Търся си достатъчно читав, здрав и не на последно място - висок статив за моите камери. Искам да е поне 2 метра !
      Ето, намерих една обява, но тези стативи са не за камери/фотоапарати, а за други цели... даже звънях на човека, каза ми че ми трябвала някаква приставка за целта, но той няма такава. Също така, останали са му били само от тези по 3 метра които са, но те май са по около метър дълги в сгънато положение...
      Намирам разни например 170 см или по повече, но са прекалено скъпи... тази обява по горе е в границите на до 50 лева.
      Някой ако знае нещо по въпроса - например има такава приставка или още по-добре - висок статив за продан, нека сподели, все пак може и на лична дискусия.
      П.С: Също така бих искал към статива да има и глава.
      Благодаря !
    • от asdfj
      Здравейте
      .Наскоро си купих лаптоп втора употреба Acer aspire 5315, Теглих драйвери но без успех постоянно изписва,че няма открита камера.Възможно ли е да е повредена и имали някакъв шанс да я оправя?
    • от vankata4
      Здравейте! 
       Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

• от Dan7es
      Добър ден/вечер.
      Искам да попитам за мнение понеже не съм запознат с камерите за видео.
      Ако може да ми предложите камера за видео(главно) 4к или която снима добре бюджета който мога да отделя е 2000лв.(нямам предпочитания за марка)
      Мога да взема и нещо втора ръка не е проблем.
      Лек ден/вечер.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.