Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Кой телефон да избера LG optimus L9 II, Samsung  s2 plus или HTC desire 500? 

Или някой друг до 400 лв ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам desire 500 и съм много, ама много доволен, едносимовия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз имам desire 500 и съм много, ама много доволен, едносимовия.

Това наистина е чудесно телефонче.  И аз разправях тук на много хора, но лошото е, че нищо не разбраха!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си е до човека. Пък и с разправяне не става. Хващаш го, подържиш го, почовъркаш го, решиш.

Редактирано от Silvering (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC Desire 500 на бенчмарк тестовете изкарва най-висок резултат - и аз препоръчвам !

Редактирано от legendata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC Sensatiоn - ако 40 лв. не са голям проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой телефон да избера LG optimus L9 II, Samsung  s2 plus или HTC desire 500? 

Или някой друг до 400 лв ? 

А къде намери L9 II  за 400 лева? Точно този самсунг - май не е най доброто решение. Някой от другите 2 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям това предложение с 2 ръце, имам тоя телефон от няколко дни и съм много повече от впечатлен от него. Преди Коледа купих 2 бр, които не бяха за мен, но отзивите са отлични. Взех си и за мен и оценката е блестяща.Сега търся да намеря червен или лилав на цвят, но нещо не попадам, не и на разумна цена, но не унивам.

И ако някой ви каже, че за Windows 8 няма качествени безплатни приложения, просто не му вярвайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ако някой ви каже, че за Windows 8 няма качествени безплатни приложения, просто не му вярвайте.

Да те питам тогава - каква навигация ползваш?

А по темата - от 3-4 месеца съм собственик на Galaxy Core Duos. Много съм доволен, върши ми идеална работа. И се събира в искания бюджет. Но мисля, че Galaxy SII Plus е за предпочитане пред него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да те питам тогава - каква навигация ползваш?...

Все още не съм я ползвал, имам телефона буквално от няколко дни, нямам и зарядно за колата, та е разбираемо, че не съм ползвал изтеглената. Но ми я препоръчаха хора, на които нямам никаква причина да не вярвам, още повече, че доскоро ползваха предназначена за Андроид и имат доста "дълга" база за сравнение. 

Що се отнася до мен, не съм хвалил конкретно навигацията, ако това имаш предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този  Изброените до тук не могат да го стигнат по характеристики.  :)  Всички ще питат какъв е този телефон ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...  Всички ще питат какъв е този телефон ?

Не всички, виждал съм такъв, един колега си го купи наскоро от еМАГ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари ако нямаш проблеми с уиндоус може и нокиа 520.От два месеца съм този телефон и за сега не смятам да се връщам към андроид,даже мисля да си взема някоя нокиа по-горен клас.За приложенията не се претеснявай повечето си ги има,навигацията е много добра и има доста подробна карта на България(доста пъти съм я ползвал и още не ме е подвела).Ако си геймър ще е малък проблем,от към игри магазина е малко беден.Предимствата са че,не ти трябва силен хардуер за да ти върви мазно системата(поне за сега е така) на тази нокийка всичко лети.Недостаци няма втора камера,512 рам за сега стигат но след няколко месеца ще излезе 8.1 който от МС обещават че,ще варви мазно и на телефони с толкора рам,слушалките в комплекта са под всякаква критика,камерата не прави кой знае какви снимки.Но може би най-трудно ще ти е да свикнеш със самата операциона с-сма,на мен ми отне 1 седмица. Sent from my Nokia Lumia 520 using ...

Да те питам тогава - каква навигация ползваш?

А по темата - от 3-4 месеца съм собственик на Galaxy Core Duos. Много съм доволен, върши ми идеална работа. И се събира в искания бюджет. Но мисля, че Galaxy SII Plus е за предпочитане пред него.

Относо навигацията има си трик с който си слагаш Nokia here съвсем легално за HTC и Samsung.

Редактирано от naixar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относо навигацията има си трик с който си слагаш Nokia here съвсем легално за HTC и Samsung.

Искаш да кажеш, че единствената навигация, която може да се ползва, е Nokia Here/Drive?!?   :eek:

Не, благодаря, ще пропусна :) . Не струва - нито като интерфейс, нито като карти. Освен това, вярно ли е, че при Lumia 520 можеш да имаш безплатна карта само за една държава - за тази, за която си регистрирал акаунта? А другите се плащат?...

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че единствената навигация, която може да се ползва, е Nokia Here/Drive?!?   :eek:

Не, благодаря, ще пропусна :) . Не струва - нито като интерфейс, нито като карти. Освен това, вярно ли е, че при Lumia 520 можеш да имаш безплатна карта само за една държава - за тази, за която си регистрирал акаунта? А другите се плащат?...

Не не е единствена навигациа има си и други както платени така и безплатни но Nokia here си е най-добрия избор.За интерфейса и картите погледни тук http://www.youtube.com/watch?v=u6G_MRW9Rko.Да вярно че, Lumia 520 навигацията е с регионален лиценз и за сумата от 28лв можеш да си закупиш глобален лиценз,но това си е политика на Нокиа спрямо този телефон.Аз си го обеснявам с цената която е доста ниска.

Редактирано от naixar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се самоцитирам...

Стар процесор ли ? По-добре добър двуядрен процесор отколкото слаб четриядрен. Процесора си е много добър даже ! Тест http://www.phonearena.com/reviews/LG-Optimus-L9-II-Review_id3525/page/2 LG L9 2 бие Desire 500 на всички тестове ! Може да добавиш и други телефони за сравнение. Почни да четеш андроид новини, за LG L9 2 към средата на годината се очаква Android 4.4  :) Софтуера на LG е великолепен с много приложения и добър мултитаскинг, няма насичания,прескачане на кадри и т.н както софтуера на Samsung.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да кажете сайтове за покупка на телефон? знам емаг, технополис,... други? сигурна ли е покупката по интернет? По-добре ли е да се купи от магазин на Глобул/Виваком/Мтел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.