Премини към съдържанието
Alexxander

Сменяне на режима на работа на дисплея без външна намеса

Препоръчан отговор

Здравейте, от скоро имам проблем с моя HP probook 470.През определен период от време( винаги различен ) компютърът сам сменя режима на работа на дисплея от един монитор към два монитора или от един монитор към прожектор.Пробвах да преинсталирам драйвъра за intel graphics 4000, но това не оправи проблема.Премахването на драйвъра за fn бутоните също не помогна.Всяка насока ще бъде оценена ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, от Windows 7 насам за целта има клавишна комбинация с Windows бутона (т.е. Fn не е включен в сметката), така че може да става въпрос например за дефектен Windows бутон, вероятно и други (например стрелките).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тук http://forum.abv.bg/lofiversion/index.php/t117388.html -един ,,колега,, сам си е задавал въпрос и си отговарял :) .Проблема мисля е сходен и дано ти е от полза!

Ако не се лъжа, от Windows 7 насам за целта има клавишна комбинация с Windows бутона (т.е. Fn не е включен в сметката), така че може да става въпрос например за дефектен Windows бутон, вероятно и други (например стрелките).

Ами честно зависи и от ПЦ-то явно,защото на единия от лаптопите ми Toshiba Qosmio X770 този режим на работа на дисплея може да се сменя именно с комбинация от Fn+F5. А на Vaio-то ми не е така...

С Windows 7 са и двата лаптопа!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тук http://forum.abv.bg/lofiversion/index.php/t117388.html -един ,,колега,, сам си е задавал въпрос и си отговарял :) .Проблема мисля е сходен и дано ти е от полза!

Ами честно зависи и от ПЦ-то явно,защото на единия от лаптопите ми Toshiba Qosmio X770 този режим на работа на дисплея може да се сменя именно с комбинация от Fn+F5. А на Vaio-то ми не е така...

С Windows 7 са и двата лаптопа!

Проблема при мен се появи след изгаряне на зарядното на лаптопа.Може ли това да е дало отражение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.