Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,От известно време търся таблет с Windows и 3G, който да струва до 1000 лв. Целта ми е основно работа с офис пакета в движение, от където идват и изискванията ми. До скоро не бях виждал модел, който отговоря, но днес попаднах на този Asus:http://tablet.bg/tablets-asus-vivotab_RT_TF600T-TF600TG_1B121RM

Някой ползвал ли го е, за да сподели мнение, или пък поне мнение за качеството на Asus таблети като цяло? Аз лично съм малко скептичен, но при положение, че не са ми попадили подобни таблети, може и да бъркам. Все пак отзивите за T100 например са доста добри...

Също така, някой дали знае Nokia 2520 кога се очаква на българския пазар? Вече се продава на някои места в Европа, но за България няма никаква информация.Ако някой знае друг скоро излизащ модел с Windows и 3G, също ще се радвам да чуя съвет. Мерси предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този които си избрал е добър. Асус е доказана марка, аз имам техен таблет мисля, скоро да си взема и техен лаптоп. Друга алтернатива на асус/а е този, но е със 200 лв. над бюджета. Но е с по-добър процесор. Samsung ATIV Smart PC 500T

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че един Ултрабоок ще ти е много по-полезен от тези таблети. За тези пари може да ти се предложат доста добри модели.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този които си избрал е добър. Асус е доказана марка, аз имам техен таблет мисля, скоро да си взема и техен лаптоп. Друга алтернатива на асус/а е този, но е със 200 лв. над бюджета. Но е с по-добър процесор. Samsung ATIV Smart PC 500T

Благодаря за съвета. Попринцип се ограничавам в цената от гледна точка, че много висока производителност не ми е нужна, защото ще се ползва основно офис и браузър. По-скоро фактор е качеството на изработка - например да има добра батерия, да не е от съвсем евтина пластмаса, и други такива, които да гарантират нормална експлотация.

Мисля, че един Ултрабоок ще ти е много по-полезен от тези таблети. За тези пари може да ти се предложат доста добри модели.

Не мисля, че Ultrabook е добра алтернатива за моите нужди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета. Попринцип се ограничавам в цената от гледна точка, че много висока производителност не ми е нужна, защото ще се ползва основно офис и браузър. По-скоро фактор е качеството на изработка - например да има добра батерия, да не е от съвсем евтина пластмаса, и други такива, които да гарантират нормална експлотация.

Не мисля, че Ultrabook е добра алтернатива за моите нужди.

3G свързаност може да имаш и при лаптопа с помощта на 3G модем. При таблета е същото. Освен това може да си подбереш модел с по-издръжлива батерия. Все пак това е може лично мнение. Табелтите не стават за работа, да не говорим и за дефектите, които дават.  Иначе за този модел който си дал линк, на един приятел сина му го използва и то доста. Не се е оплаквал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3G свързаност може да имаш и при лаптопа с помощта на 3G модем. При таблета е същото. Освен това може да си подбереш модел с по-издръжлива батерия. Все пак това е може лично мнение. Табелтите не стават за работа, да не говорим и за дефектите, които дават.  Иначе за този модел който си дал линк, на един приятел сина му го използва и то доста. Не се е оплаквал.

Колега, кажи за какви дефекти става на въпрос ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че не е удобно да свършиш сериозна работа на таблета, но това донякъде важи и за Ultrabook-а. Аз не изключвам ползването на нормален лаптоп за тази цел. Въпросът е, че когато отидеш до някоя фирма по работа или си на път в кола, а трябва да прегледаш набързо някой договор от е-мейла, таблетът е по-удобният вариант или поне за мен е. Мерси за инфото за Asus-а, наистина надеждността е важна за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че не е удобно да свършиш сериозна работа на таблета, но това донякъде важи и за Ultrabook-а. Аз не изключвам ползването на нормален лаптоп за тази цел. Въпросът е, че когато отидеш до някоя фирма по работа или си на път в кола, а трябва да прегледаш набързо някой договор от е-мейла, таблетът е по-удобният вариант или поне за мен е. Мерси за инфото за Asus-а, наистина надеждността е важна за мен.

За това си вземи някой 7" таблет, но да има 3G.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, голям недостатък на Асуса , който си постнал като линк е Windows RT, не е за предпочитане! Препоръчвам пълна версия на Windows 8, за да можеш да ъпдейтнеш до 8.1 и да ползваш предимствата от десктоп режима!

Например вариант за теб е

Acer W511 3G Windows 8 2GB RAM 64GB HDD! Поздрави! Редактирано от Asus Sofia Retailer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, голям недостатък на Асуса , който си постнал като линк е Windows RT, не е за предпочитане! Препоръчвам пълна версия на Windows 8, за да можеш да ъпдейтнеш до 8.1 и да ползваш предимствата от десктоп режима!

Например вариант за теб е

Acer W511 3G Windows 8 2GB RAM 64GB HDD! Поздрави!

Недостатък е, но пълна десктоп функционалност не ми е приоритет... В случая нямам и алтернатива, тъй като няма модели с пълен Windows и 3G под 1000 лв, в това число и Acer-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.