Премини към съдържанието
veni82

Избор между Alcatel One Touh Idol и Sumsung S2 Plus

Препоръчан отговор

Здравейте!Предстои ми покупка на нов телефон и съм се спряла на тези два смартфона Alcatel One Touh Idol и Sumsung S2 Plus кой от двата е по-добър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алкатела е хубав по-нов модел е, по-голям дисплей, по-голяма батерия , но по-слаб процесор. По-малко рам "вградена". Самсунга е по-стар модел, но с по-мощен процесор. По-голяма рам "вградена" + 64 ГБ допълнителна рам. А на алкатела е само 32 ГБ 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Предстои ми покупка на нов телефон и съм се спряла на тези два смартфона Alcatel One Touh Idol и Sumsung S2 Plus кой от двата е по-добър?

Що за въпрос , Самсунга. :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-малко рам "вградена". По-голяма рам "вградена" + 64 ГБ допълнителна рам.

Ъъъъъъ, нещо малко бъркаш понятията.Телефоните имат RAM, да, но до сега масовите модели с повече от 2 GB RAM аз не съм виждал. Но може и да се появил някой и друг.Но 32 или 64 GB RAM??? Не, невъзможно. То в домашните компютри не се слага толкова, освен ако не си някой болен геймър или не ти трябва да рендваш незнам си какви 3D обекти.Да не говориш за вътрешната памет случайно?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях си взел Alcatel One Touh Idol , по-голям боклук не бях виждал!

Адски некачествена изработка - панела скърцаше при лек натиск и издаваше адски неприятни звуци.Забиваше от време на време. Батерията изобщо не държи.Слаба IPS матрица, за 3 дена забиха 5 пиксела в червено и го върнах. Един мой приятел все още има Alcatel-а и е недоволен.

Със Samsung-а ще си много по-доволен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъъъ, нещо малко бъркаш понятията.Телефоните имат RAM, да, но до сега масовите модели с повече от 2 GB RAM аз не съм виждал. Но може и да се появил някой и друг.Но 32 или 64 GB RAM??? Не, невъзможно. То в домашните компютри не се слага толкова, освен ако не си някой болен геймър или не ти трябва да рендваш незнам си какви 3D обекти.Да не говориш за вътрешната памет случайно?

Да за вътрешната. Моя грешка!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефоните имат RAM, да, но до сега масовите модели с повече от 2 GB RAM аз не съм виждал. Но може и да се появил някой и друг. 

Note 3  :P  малко офтопик за бъзик, ма мисля че имаше и още 2-3 модела с по 3 GB

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам алкатела- УНИКАЛЕН е за парите си :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.