Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Зравейте ! Имам въпрос тъй като съм така да се каже "на кантар". Ще сменям доставчика си на интернет и на телевизия.  Vivacom ми предлагат пакетна услига за 15,80 лв. цифрова телевизи и интернет (IPTV). За горе фолу толкоа пари ми се предлагат подобни услуги на Близоо но се иска предплата. Кои д избера ? Не съм бил абонат на нито един от изброените доставчици.([url....]КЛИК)

Редактирано от quickJO
Премахнат рекламен линк! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зравейте ! Имам въпрос тъй като съм така да се каже "на кантар". Ще сменям доставчика си на интернет и на телевизия.  Vivacom ми предлагат пакетна услига за 15,80 лв. цифрова телевизи и интернет (IPTV). За горе фолу толкоа пари ми се предлагат подобни услуги на Близоо но се иска предплата. Кои д избера ? Не съм бил абонат на нито един от изброените доставчици.(КЛИК)

И какво общо има тоя КЛИК с дилемата ти? Редактирано от quickJO
Нямаше нужда да цитираш и линка (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кой град си и по какъв начин ще ти се предостяавя IP телевизията. Аз съм на Близу и съм доволен от тях, но зависи какви канали ще искаш да гледаш. Виваком също имат добри оферти, но ако телевизията ще е през АДСЛ няма смисъл.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Канех се да изтрия линка в репликата си, но ми звънна телефонът, разсеях се и забравих. Съжалявам за което.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За IP телевизия от Виваком ще ти трябва и домашен телефон ако нямаш , т.е. една допълнителна такса

Редактирано от navikolov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За IP телевизия от Виваком ще ти трябва и домашен телефон ако нямаш , т.е. една допълнителна такса

Не е вярно. Затова го попитах в кой град е. Където се предоставят услугите FiberNet и Netway ще може спокойно да се абонира за интернет и телевизия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Затова го попитах в кой град е. Където се предоставят услугите FiberNet и Netway ще може спокойно да се абонира за интернет и телевизия

а където не се предоставят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а където не се предоставят

Няма смисъл да се взема такъв пакет. АДСЛ+IPTV няма да работи добре особено ако иска HD канали.Ако обаче има възможност за FiberNEt ще е идеално.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се взема такъв пакет. АДСЛ+IPTV няма да работи добре особено ако иска HD канали.Ако обаче има възможност за FiberNEt ще е идеално.

аз мисля , че на по-висока тарифа от тази , която е посочил , например с 20 Мбит/с ще може да гледа ТВ но за мен тук въпроса е , че условието да си вкараш телефон , който не искаш ми прилича на изнудване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз мисля , че на по-висока тарифа от тази , която е посочил , например с 20 Мбит/с ще може да гледа ТВ но за мен тук въпроса е , че условието да си вкараш телефон , който не искаш ми прилича на изнудване

Няма никакво изнудване. За да работи АДСЛ като услуга трябва телефонна линия. Има пакети, които не изискват да имаш телефон, но цените са същите, така че по-добре да имаш и телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anastasia Petrova
      Здравейте искам да попитам отностно това как и къде онлайн мога да проверя за това дали една фирма  е реална или фантом . Или по просто казано ще се опитам на кратко да обясня . В началото на годината направих сериозна инвестиция закупих доста богат асортимент от домакински стоки и други подобни артикули с цел търгувия на дребно закупих ги като частно лице от фирма вносител заплатих солидна  сума за направената инвестиция получих касова бележка но искам да съм сигурна че това може да бъде доказано защото не бих желала да плащам ддс върху чужди приходи . Какво трябва да проверя булстата на фирмата седалището и и още какво . Моля за повече информация и съвети от хора които са се занимавали с подобни казуси . Благодаря .
    • от DarkEdge
      COMPLETE INTERNET REPAIR
      Живеем в епоха на интернет и с широко използваните технологии идват нови проблеми. Тъй като услуги като Facebook, Twitter, YouTube, счетоводство, резервни копия и редактори на документи стават все по-популярни, повечето хора не могат да функционират без интернет. Но какво да направите, когато вашата интернет връзка се разпадне. Да, разбира се; техникът е опция, но това е скъпа опция. Тук идва Complete Internet Repair.

Complete Internet Repair е мощен безплатен инструмент с отворен код за ремонт на интернет връзки. Моля, имайте предвид, че не е в състояние да отстрани проблеми с хардуера или да включи вашия ISP. Накратко; Complete Internet Repair ще се опита да поправи вашата интернет връзка.

Основен екран на Complete Internet Repair Build 5.1.0.3911
      КАКВО МОЖЕ ДА СЕ РЕМОНТИРА
       Ще трябва да запомните две златни правила за всяка помощна програма за ремонт .
      Първо; Не се опитвайте да поправите нещо, което не е счупено - може да го счупите.
      Второ: инструмемтът не може да поправи всичко, не сме като всевиждащия и всезнаещ Оракул, не можем да предвидим всяка ситуация, но всичко това казва: Complete Internet Repair трябва да може да помогне с повечето от вашите проблеми с интернет. интернет може да помогне (без обещания), ако имате някой от следните проблеми:
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен софтуер, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Няма достъп до никой уебсайт или има достъп само до някои уебсайтове.
      o                    Изскачащ прозорец с описание на грешка, свързана с проблем с мрежата.
      o                    Няма свързаност с мрежата, поради грешки в системния регистър.
      o                    Проблем с DNS търсене.
      o                    Неуспешно подновяване на IP адреса на мрежовия адаптер или други DHCP грешки.
      o                    Проблем с мрежовата връзка със съобщение за ограничена или липсваща връзка.
      o                    Обновяването на Windows не работи.
      o                    Имате проблеми при свързването със защитени уеб сайтове (напр. банкиране).
      o                    Internet Explorer спря да работи или се срива през цялото време.
      o                    Проблемни настройки на прокси сървъра.
      o                    Няколко други интернет грешки, но няма да се обсъждат всички тук.
      ОТСТРАНЯВАНЕ НА ПРОБЛЕМИ С МОДЕМА
      Както споменахме по-горе, Complete Internet Repair няма да поправи хардуерните проблеми. Ако Complete Internet Repair не помогне с проблемите ви с интернет, проверете следните основни стъпки за отстраняване на неизправности, преди да позвъните на техник:
      o                    Уверете се, че модемът е свързан, включен и работещ.
      o                    Уверете се, че всичко е свързано или ако използвате безжична връзка, уверете се, че сте свързани към модема.
      o                    Обадете се на вашия интернет доставчик да тества трасето ви (може би ще трябва да рестартират устройствата по трасето си или да имат проблем от тяхна страна.
      o                    Запазете потребителското име и паролата си за достъп до интернет.
      o                    Направете начално установяване (Reset) на модема си (трябва да се запознаете с документацията на модема, за да разберете как)
      o                    o Въведете отново данните си за вписване в интернет (данните по подразбиране за влизане в интерфейса за конфигуриране на модема трябва да са отпечатани в ръководството - това обикновено е:
      username: admin
      password: admin).
      o                    Ако все още не можете да намерите информацията за влизане, опитайте http://www.routerpasswords.com
      o                    След като изпълните всички тези стъпки и интернет все още не работи, модемът може да е повреден и ще трябва да го замените или да се обадите на техник.
      ИЗТЕГЛЯНЕ НА COMPLETE INTERNET REPAIR

Complete Internet Repair се предлага в два режима:
      - Инсталатор за инсталиране на Complete Internet Repair на вашия компютър
      - Портативна версия за директно изпълнение от флашка или преносим твърд диск, коет означава, че можете да носите инструмента със себе си и да сте го готови, когато нещо се обърка. Той няма да запише никакви настройки в системния регистър или да остави следи в компютъра ви. Така че, можете да го използвате и никой да не знае, че сте го направили. Просто изтеглете версията, която предпочитате.

ИЗТЕГЛЯНЕ ComIntRep_3925_Setup.exe ПОРТАТИВЕН ComIntRep_3925.zip     ЛИЦЕНЗ Open Source ИЗИСКВАНИЯ Windows® XP, Vista, 7, 8 / 8.1, 10 (32 and 64 bit)
    • от Лина Георгиева
      Здравейте!  ^_^
      Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 
      Ще е чудесно, ако е:
      1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps
      2. Цена около 15-20 (25лв. макс)
      3. Без договор 
      4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)
      Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 
      Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.