Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Зравейте ! Имам въпрос тъй като съм така да се каже "на кантар". Ще сменям доставчика си на интернет и на телевизия.  Vivacom ми предлагат пакетна услига за 15,80 лв. цифрова телевизи и интернет (IPTV). За горе фолу толкоа пари ми се предлагат подобни услуги на Близоо но се иска предплата. Кои д избера ? Не съм бил абонат на нито един от изброените доставчици.([url....]КЛИК)

Редактирано от quickJO
Премахнат рекламен линк! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зравейте ! Имам въпрос тъй като съм така да се каже "на кантар". Ще сменям доставчика си на интернет и на телевизия.  Vivacom ми предлагат пакетна услига за 15,80 лв. цифрова телевизи и интернет (IPTV). За горе фолу толкоа пари ми се предлагат подобни услуги на Близоо но се иска предплата. Кои д избера ? Не съм бил абонат на нито един от изброените доставчици.(КЛИК)

И какво общо има тоя КЛИК с дилемата ти? Редактирано от quickJO
Нямаше нужда да цитираш и линка (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кой град си и по какъв начин ще ти се предостяавя IP телевизията. Аз съм на Близу и съм доволен от тях, но зависи какви канали ще искаш да гледаш. Виваком също имат добри оферти, но ако телевизията ще е през АДСЛ няма смисъл.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво общо има тоя КЛИК с дилемата ти?

Нищо но за реклама става! :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Канех се да изтрия линка в репликата си, но ми звънна телефонът, разсеях се и забравих. Съжалявам за което.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За IP телевизия от Виваком ще ти трябва и домашен телефон ако нямаш , т.е. една допълнителна такса

Редактирано от navikolov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За IP телевизия от Виваком ще ти трябва и домашен телефон ако нямаш , т.е. една допълнителна такса

Не е вярно. Затова го попитах в кой град е. Където се предоставят услугите FiberNet и Netway ще може спокойно да се абонира за интернет и телевизия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Затова го попитах в кой град е. Където се предоставят услугите FiberNet и Netway ще може спокойно да се абонира за интернет и телевизия

а където не се предоставят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а където не се предоставят

Няма смисъл да се взема такъв пакет. АДСЛ+IPTV няма да работи добре особено ако иска HD канали.Ако обаче има възможност за FiberNEt ще е идеално.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се взема такъв пакет. АДСЛ+IPTV няма да работи добре особено ако иска HD канали.Ако обаче има възможност за FiberNEt ще е идеално.

аз мисля , че на по-висока тарифа от тази , която е посочил , например с 20 Мбит/с ще може да гледа ТВ но за мен тук въпроса е , че условието да си вкараш телефон , който не искаш ми прилича на изнудване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз мисля , че на по-висока тарифа от тази , която е посочил , например с 20 Мбит/с ще може да гледа ТВ но за мен тук въпроса е , че условието да си вкараш телефон , който не искаш ми прилича на изнудване

Няма никакво изнудване. За да работи АДСЛ като услуга трябва телефонна линия. Има пакети, които не изискват да имаш телефон, но цените са същите, така че по-добре да имаш и телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.