Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,налага ми се да си закупя нов телефон кой от трите бихте ми препоръчали Alcatel One Touh Idol,Alcatel One Touh Star  или Sumsung S2 Plus?Моля,за Вашите мнения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung S2 бих го препоръчал, тъй като не съм имал досег с другите марки и модели.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези Алкатели ги премахни от списъка, големи боклуци са като софтуер,хардуер и сглобка. + За S2 Plus телефончето е много добро за парите си. Няма да забива да крашва и тем подобни. Има ъпдейт до 4.1 екрана е много добър ярък,истински цветове и се вижда на слънце. Камерата е повече от прекрасна, прави много хубави снимки и видео в 1080P + силна светкавица. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и моя глас е за Samsung S II Plus ... страхотна машинка е ... а и мисля че това е най красивата машинка която Samsung са правили ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези Алкатели ги премахни от списъка, големи боклуци са като софтуер,хардуер и сглобка.  

С кой от двата си работил и ти се е разпаднала в ръцете сглобката и кое точно на софтуера и хардуера е боклучарското?!?!

Alcatel One Touh Idol няма нищо общо с описаните от теб проблеми, работи безотказно без грам насичане, бъг или какъвто и да е проблем и качеството на снимките е ако не превъзходно, то да кажем идеално за ценовия клас, в който попада апарата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.