Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,сигурно ще ви се стори страмно дори не знам дали е тук мястото за тема ,но да преминем нататък някой знаели от каде мога да си взема 2 скина  на Xin Zhao и на Riven + skin МНОГО ГИ ТЪРСЯ ,ако може и някой да ми ги даде мога да направя всичко (свързано с лол) мога да му дигам ранка :((

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз знам аз знам аз знам от магазина от където си ги купуваш :D не мисля че има друг начин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз знам аз знам аз знам от магазина от където си ги купуваш :D не мисля че има друг начин

Не може и по други начини не говорим за хакове един приятел някак му дадоха 1 скин а никой от неговите приятели не беше как става така ?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има една програма MK_LOL не знам хак ли се води или не но ти дава всички скинове ама само ти си ги виждаш да знаеш програмата е платена аз играх с нея и не ме хванаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:shake_puter: няма да влизам повече в интернет.

Редактирано от :)Андрей (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има една програма MK_LOL не знам хак ли се води или не но ти дава всички скинове ама само ти си ги виждаш да знаеш програмата е платена аз играх с нея и не ме хванаха

Първо не е платена

и Второ аз му ги виждах имам я програмата и само аз си ги виждам !

:shake_puter: няма да влизам повече в интернет.

Това с какво ми помага !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо не е платена

и Второ аз му ги виждах имам я програмата и само аз си ги виждам !

не е платена ако си си я намерил/а като искаш да ти ги виждат скиновете или си ги купи или мисля че имаше турнири и на тях се дават скинове другото което можеш да направиш е да намериш някой по богат чичко да ти вкара той RP и да си ги купиш друг честен начин едва ли има 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

''да намериш някой по богат чичко да ти вкара''  epik fail

Хейтарите винаги си ги има щото тва е БГ :П

не е платена ако си си я намерил/а като искаш да ти ги виждат скиновете или си ги купи или мисля че имаше турнири и на тях се дават скинове другото което можеш да направиш е да намериш някой по богат чичко да ти вкара той RP и да си ги купиш друг честен начин едва ли има 

Намери ме в лол Fas7 and sLow така се пиша да говорим там :П

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери ме в лол Fas7 and sLow така се пиша да говорим там :П

вече не я играя но има един приятел разпитах го и каза че ако преминеш над златната девизия има безплатни скинове за съжаление аз не съм стигал до там и не го знаех това и не знам и колко е вярно де както и кои са скиновете ако имаш време си струва да се провери дали е така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи нека да изясня.Предполагам на Riven скина,който търсиш е Championship RIven,а на Xin Zhao скина не знам.Само казвам,че тези скинове,който пише на тях Unavailble не можеш да си ги вземеш вече.Попринцип на Хеулин и на Коледа пускат стари скинове който са Legacy,тях можеш да си ги закупиш само на празниците.Надявам се да ти е станало по-ясно,ако имаш други въпроси към играта питай! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи нека да изясня.Предполагам на Riven скина,който търсиш е Championship RIven,а на Xin Zhao скина не знам.Само казвам,че тези скинове,който пише на тях Unavailble не можеш да си ги вземеш вече.Попринцип на Хеулин и на Коледа пускат стари скинове който са Legacy,тях можеш да си ги закупиш само на празниците.Надявам се да ти е станало по-ясно,ако имаш други въпроси към играта питай! ;)

Добре това го знам ,но някой казват чрез кодове тези кодове от каде се взимат казват от евенти ,но само от там ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре това го знам ,но някой казват чрез кодове тези кодове от каде се взимат казват от евенти ,но само от там ли ?

Да. Код за Championship Riven в момента струва 250 евро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Епа.. Недей давай пари за скинове.. дърпай си програмката MK_LOL малко настройване да не те разберат и само ти си виждаш скиновете  :)  Мисля, че се води хак, но аз играя с нея вече от доста време + това на ranked и нямам проблеми.. самата програма спами в чата разни глупости просто махаш тикчетата от програмата да не спами и никой няма да те знае  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си чак толкова die hard за тия скинове може просто да си намериш и да си купиш някой акаунт, много по-евтино ще ти излезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В twitch.tv (сайт за стрийм) има много хора. които раздават безплатно скинове (точно такива, които вече не могат да се закупят), за да карат хората да се абонират за тях. Печелил съм скин + игра така, а един приятел 4 скина :). (да знаеш, че няма да си само ти... сигурно още 100-200-300 ако не и повече ще се редят за тия скинове, така че шанса е малък :D.) Също така скиновете, които дават са по тяхно решение, не си избираш ти.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези кодове може да ги вземеш чрез

-Giveaway (просто казано,богати хора,които раздават скинчета)

-Да си го купиш (От ebay и от много сайтове има кодове за Unavaible и по-скъпите скинчета)

Само от тези 2 начина може да си вземеш код.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.