Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

намерих damaged сектори чрез hd tune бавното сканиране за грешки. Може ли да маркирам тези бед сектори и просто да не се ползват и всичко да е ток? ако да с коя програма? Тук на работа съм с windows8,иначе ако трябва ще запиша някое Hiren-че.Кабелите 2-та, които се връзват към безжичната мрежова карта има ли значение как са вързани или може и да се 'обърнат' и всичко да работи?Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намерих damaged сектори чрез hd tune бавното сканиране за грешки. Може ли да маркирам тези бед сектори и просто да не се ползват и всичко да е ток? ако да с коя програма? Тук на работа съм с windows8,иначе ако трябва ще запиша някое Hiren-че.Кабелите 2-та, които се връзват към безжичната мрежова карта има ли значение как са вързани или може и да се 'обърнат' и всичко да работи?Поздрави!

1.Можете да маркирате диска за изхвърляне - да си свалите данните на друг или преносим носител и да си купите нов. 

2. Кабелите нема значение - ако има надписи main/бяла/ и aux /черна/ са по принцип.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да оправиш лошите сектори с HD Regenerator, но отсега мисли са нов хард диск. Не знам какви кабели искаш да обръщаш на безжичната карта. Тя трябва да влиза в слот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да оправиш лошите сектори с HD Regenerator, но отсега мисли са нов хард диск. Не знам какви кабели искаш да обръщаш на безжичната карта. Тя трябва да влиза в слот.

Има две кабелчета, колега които са за вградените антенки на лаптопа. Снимка

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има две кабелчета, колега които са за вградените антенки на лаптопа. Снимка

Да попадал съм и на такива модели, но не съм пипал тези кабелчета. Благодаря за информацията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора е намерил повредени сектори . Примерно колко ? 2 или 200 ? От това зависи и какво ще се прави и дали има смисъл . Ако са малко да си прави един диск с Hiren . Има инструменти доста , може да използва и HDAT2 4.53 от набора с инструменти . Има възможности ако показаните сектори не са много и са групирани на близко разстояние .

За кабелите за безжичната карта - не би трябвало да има значение , в редки случай това е различно и кабелчетата трябва да са си на точните места .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намерих damaged сектори чрез hd tune бавното сканиране за грешки. Може ли да маркирам тези бед сектори и просто да не се ползват и всичко да е ток? ако да с коя програма? Тук на работа съм с windows8,иначе ако трябва ще запиша някое Hiren-че.

Кабелите 2-та, които се връзват към безжичната мрежова карта има ли значение как са вързани или може и да се 'обърнат' и всичко да работи?

Поздрави!

Здравей,

Има начини, ще ти дам ръководство за една програма: [url=http://www.kaldata.com/forums/topic/168782-%D1%82%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%BD%D0%B5-%D1%81/]Твърдият Диск - тестване, изтриване и поправяне с Victoria[/urk].

Но, това е временно решение. Диска "тръгне" ли веднъж, спиране няма. Запази си важната информация някъде още от сега и мисли за нов HDD.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диска на автора на темата, доколкото виждам аз е здрав с изключение на два сектора. Може да опитате с HDD Regenerator, и в краен случай с АКТИВ КИЛЛ ДИСК СЛЕД КАТО ЗАПАМЕТИТЕ ЦЯЛАТА СИ ИНФОРМАЦИЯ НА ВЪНШЕН НОСИТЕЛ. Последната програма ще заличи всичко от твърдия ви диск!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.