Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,имам следният проблем.Имам един файл на лорд(проект) ,в който има текстова част и формули с решенията им.Проблема е ,че искам да променя числата с други ,но когата цакна ми дава формулите и изчисленията и едно поле ,в което немога да редактирам нищо изписвайки ми ,че файла неможе да бъде намерен.....въпроса ми ли е възможно ли е да се поправчт тези цифри само или трябва всичко наново да се вкарва? post-346075-0-12962300-1390314166_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като гледам трябва да активираш MS Office - може би затова не ти дава да редактираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че това ще ти свърши работа. Ако обаче формулата е сложена като картинка няма да може да я редактираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах го и на друг Офис ,който е активиран ,но пак същото.... не ми дава да променям нищо ..може би са вкарани като картинки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ви посъветвал да премахнете Compatibility mode и да пробвате, какво ще се получи. А т.е да не е .doc, a .docx.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна че ако не ти е регистриран офис пакета е възможно да не можеш да го ползваш пълноценно.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.