Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, темата ми може и да е за хардуер, но я пускам тука.
Проблема ми е следния.
Изведнъж доло на батерията ми изписва, че е на 10% и не се зарежда, след това стана на 0% и пак пише, че не се зарежда и вече няма грам ток в нея като махна зарядното и директно се спира лаптопа. Попринцип знам, че ако е изхабена батерията ще е така, но в Еверест като гледам характеристиките, пише, че нивото на износване е на 43% и има еди си колко останал ток в нея, само, че не я зарежда.
Лаптопа е toshiba satellite L500, win 7
От какво може да е това нещо във уина, че да не ми зарежда батерията някаква идея как мога да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е самото зарядно да не подава ток.Замерете го.Ако трябва,сменете го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в Bios и виж дали опцията Calibrate Battery или нещо подобно. Така или иначе батерията си е заминала и ще трябва да си купуваш нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 вероятни отговора: 1. Евереста прави грешка

2. Зарядното прави проблем

3. Батерията е тотално загинала

Препоръка: Занеси компютъра си в сервиз за диагностика. Цената на самата диагностика ще е приблизително 10 лева за фирми, които търсят печалба и безплатна за фирми, които търсят клиенти. Лично при мене е абсолютно безплатна диагностиката ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така,както са описал проблема,направо си е заминала батерията.Едва ли зарядното е виновно!Ако беше от него,нямаше да работи лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно проблема ти е от адаптора. Изгледай този клип http://www.youtube.com/watch?v=7Zway2ScmV8

Редактирано от adsys (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.