Премини към съдържанието
pepsito

Слушалки и тонколони едновременно на лаптоп

Препоръчан отговор

Слушалката ми се счупи в жака на лаптопа и в момента няма звук от тонколонките .Вапроса ми е има ли програма с която да направч така че и тонколоните да работят лаптота е  Acer Aspire E1-571G-32344G75Mnks

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С външна звукова карта на USB би трябвало да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако го закарам на маистор ште ми излезе по ефтино :Д с някаква програма нчма как да стане така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако го закарам на маистор ште ми излезе по ефтино :Д с някаква програма нчма как да стане така ли?

Как точно е счупено? Демек колко е навътре.Иначе една звукова, външна, ти е 10-тина лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как точно е счупено? Демек колко е навътре.Иначе една звукова, външна, ти е 10-тина лв.

ами доста е навутре неможе да се искара трчбва да го карам на маистор... отчупи се половината от входа на слушалката в ауха

Има ли някакъв начун да изклуча слушалките от лаптопа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да бръкнеш с тънка пинсета и да го извадиш. Това го направи при изключен лаптоп и извадена батерия да не окъсиш и изгориш нещо. Качи снимка да видиме дали нещо може да се измисли.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да бръкнеш с тънка пинсета и да го извадиш. Това го направи при изключен лаптоп и извадена батерия да не окъсиш и изгориш нещо. Качи снимка да видиме дали нещо може да се измисли.

Нестава вече пробвах какво ли не и затова реших че може да стане с някои програма но явно ште го водя на маистор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм запознат как стои въпросът със споделянето на линкове, но това може да ти е полезно- http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20120319061803AAaqMh1 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагаме че се е случило нещо такова , като това отляво:Публикувано изображение

Може да пробваш с тънко свредло да го навиеш и издърпаш. Аз бих пробвал, но не те убеждавам, особено ако е гаранционен. Да не го навиеш с дрелката на 1000+оборота , ей :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.