Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
oitz69

Забранена мрежа при Arc S

Препоръчан отговор

Приятел има проблем отскоро със Wi-Fi то на телефона си Sony Ericsson Xperia Arc S.Дава му забранена мрежа-триъгълник с удивителен.Телефона е внос от Англия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,а каква е мрежата към която искаш да се свържеш?Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал го е на различни рутери,на домашния също му излезе забрана,а преди нямало проблем..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно изписва телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно изписва телефона?

Тъй като той не е много в час със техниките,а и аз не мога да видя какво изписва е трудна комуникацията..Каза,че изписва нещо като ' Няма връзка с това IP "..или нещо такова..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като той не е много в час със техниките,а и аз не мога да видя какво изписва е трудна комуникацията..Каза,че изписва нещо като ' Няма връзка с това IP "..или нещо такова..

Нека направи скрийшот на екрана на телефона и да ти я даде.Имам същият телефон, задържа се продължително бутона за включване/изключване и се избира "Снимка на екрана", после ти я праща.p.s.Това е при Android 2.3.4, стоковия, надявам се не е правил ъпдейт към 4.0?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.