Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Desmodus

Помощ с тетст по програмиране

Препоръчан отговор

Здравейте!

Предстои ми тест по програмиране, а изпуснах много заради шума в класа за това ви моля за малко помощ със следния тест:

П.С. Има някакъв проблем със снимките и не могат да се качат, все тая тъй като утре до колкото разбрах сме грипна и ще мога да отида на урок и да ми се обяснят нещата. :)

Редактирано от Desmodus (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами всъщност не. Имаме само едни уроци в сайта на училището, които мисля че госпожата ни ги е правила и не разбирам нищо от там заради това ви моля за помощ, а и ми зависи стипендията от оценката която изкарам.

Редактирано от Desmodus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учебници нямате ли ? :)

То работата не е за учебник. Просто като гледам е изпуснат целия материал.

Към постващия:

Не ни се учи и ни мързи, а искаме стипендия и високи оценки. Ако аз съм на мястото на госпожата ти веднага ще разбера дали знаеш или не даже и да си направил теста перфектно.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип хората искат нещичко колкото да минат, а ти искаш да ти се разпишат задачите направо за отличен. Поне студентите се усъвършенстват в някакъв аспект в края на краищата. 

П.С. Не се притеснявай, поправката ще я вземеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчето моли за помощ и му е важно вие почвате да го храните ...

То разбирам всеки ден да му решавате задачите . Всеки е използвал жокера "помощ от приятел" все някога  . Или му помогнете или не спамете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам, че съм изпуснал целия материал и заради това утре съм на уроци за да си наваксам.Работат е там, че уроците са след теста и няма да мога да го направя. Ако няма да ми помогнете по-добре не пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчето моли за помощ и му е важно вие почвате да го храните ...

То разбирам всеки ден да му решавате задачите . Всеки е използвал жокера "помощ от приятел" все някога  . Или му помогнете или не спамете.

Не сме отказали помощ на никой. Но не става и да решаваме задачите и да изкарваме оценките на хората. Защо запитващия не зададе въпроса по следния начин:

"Опитах се да направя един тест - ето въпросите, ето отговорите ми. Ще може ли да ми помогнете, като посочите дали имам грешки и какво съм сгрешил ?" 

Друг е въпроса и до колко "важно" е това - важно за знания или важно за оценка ?

С цялото ми уважение, но извинения от типа "заради много шум" не мисля, че са състоятелни - има преподавател, който да следи за това - защо проблема с шума не е повдигнат на него ?! Не вярвам съответния учител умишлено да е отказал да помогне или обясни съответните теми и проблеми. Но дори и да е така - има и книги, има и online уроци, има и форуми, където хората помагат за конкретни проблеми и казуси.

Към автора:

Не знам дали е само при мен проблема, но не мога да отворя прикачените снимки. Проверете дали всичко е наред и при Вас.

Поздрави !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.