Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите , преди малко стартирам лаптопа ми и при зареждане ми излезе тази грешка

след което натиснах No . Пуснах сканиране с AVG и MalwareBytes не е завършило но не мисля ,че ще има нещо .

Това от някой браузър ли е или нещо друго,  ? Лаптопа ми е работен и се стартира с VPN , може ли да е от него ?

Редактирано от welcome2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се зарежда със стартиране на лаптопа ?

Това е от зареждане на някаква html страница.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се зарежда със стартиране на лаптопа ?

Това е от зареждане на някаква html страница.

Само драйвери , антивирусна и VPN .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да провериш с инструмента AutoRuns от пакета SysInternals, какво точно стартира със системата.

Иначе може да щракнеш ОК следващия път, когато излезе грешката и да видиш, какво ще се зареди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук има някакъв отговор за подобен проблем

NewRelic is a service side process monitor that logs various system resources among many other things, it attaches itself to various server programs and monitors them. So in other words its a process running in the background along side your server setup.

If your using shared hosting then its doubtful that you can do anything about this other than change host because I wouldn't want them looking at my visitor information in depth.

But I'd assume you have your own dedicated server or vps service then you can follow their remove information:

http://webmasters.stackexchange.com/questions/52059/what-service-could-be-adding-newrelic

Мога ли да имам някакви притеснения за сигурноста на VPN-а ми ?

VPN-a ми е с dedicated IP и уж би трябвало да е максимално защитен .

Редактирано от welcome2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорих със съпорта на VPN-a , имали временен проблем който го решавали . Иначе впн-а си работи ,дано проблема не е със сигурноста .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.