Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравеите имам 1 голям проблем с моя мини лаптоп 

HP Mini 110-3000 110-3130NR XH021UA Netbook - Atom N455 1.66GHz 

без да влизам в нито една програма или интернет  процесора мие на 100 процента с виндолс 7 е занесохго даго преисталират и ништо пак сие така. исчистихаго и незнам си кво оште и пак ништо компа си работи на 100 процента дори без да има антивиросна моля помогнете ми 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах същите проблеми със същия лаптоп. Според мен е нормално, все пак Atom са доста слаби процесори. Имам една реликва Pentium 4 и там CPU мноооого рядко не е на 100%.

Редактирано от Greak (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами процесора е слабичък, и не е като да не се понатоварва от по-интензивни приложения. Провери в таск мениджъра кой процес го товари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

некъв си handles зарежда на 9906 

преди 2 седмици си работеше супер но сега е на мах  имам го от 4 години и работеше добре сега кво му стана незнам 

преди наи много зареждаше 2 или 4 процента но никога на 100 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрете му автоматичните ъпдейти. Как е преинсталиран точно? С формат на харддиска или отгоре? Може да си имате вирус.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чесно казано незнам как е преисталиран дадох го на едно момче тои гое правил. а как да спра тия ъпдеити 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чесно казано незнам как е преисталиран дадох го на едно момче тои гое правил. а как да спра тия ъпдеити 

От контролния панел отиваш на система и защита, след това отваряш Windows Update и ги спираш ъпдейтите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми сега запрех данесе обновява и няма разлика 

имали такава опциа компа дане е преисталиран както трябва???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , разбира се. 

Но товае преинсталация, ако и преди нея е бил така - надали е от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря на всички които ми помогнаха 

проблема е решен преисталирах го и сега сичко е ок 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Пешеходецът
      Здравейте !
      Искам да попитам за мнение относно качеството на дънните платки произведени от MSI. С какво биха привлекли  купувач в сравнение например с ASUS. Гледал съм класации на лаптопи от марката MSI  и общото мнение, че са на топ ниво, но не знам как стоят нещата с дънните платки.
    • от RoSS7
      Колеги, здравейте,
      ще съм ви много благодарен ако някой ми обясни по-подробно какво трябва да направя. Попаднах на две подобни теми, но не успях да постигна никакъв резултат. Синът ми използва компютъра за игри, но по 1-2 часа на ден и през останалото време аз съм на него. Проблемът ми е следния. Винтелатора на процесора е много шумен, понякога се изключва за няколко секунди и компютъра почти не се чува как работи, но след това перката се завърта отново и направо откачам. Използвам компютъра за писане на документи, които изобщо не натоварват процесора, понякога чета някакви статии в интернет и искам да разбера възможно ли е да изключвам перката на процесора за определено време, защото съм сигурен, че не го натоварвам. Четох в нета, че може да се направи при определени градуси да се пуска и когато не се натоварва да се изключва. Моят се изключва за няколко секунди и ако мога да увелича тези секунди или да го направя да се включва само когато е необходимо ще бъде страхотно. На снимката съм описал всички части на компютъра и ще съм ви безкрайно благодарен ако ми помогнете. Мисля, че имам достатъчно винтелатори и докато аз го ползвам може да мина и без охладителя на процесора, но ако греша, моля поправете ме, защото не съм на Ти с компютрите, но ако ми обясните какво да направя ще се справя с малко помощ от приятел

• от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
    • от vankata4
      Здравейте! 
       Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

• от tigid
      Здравейте, днес събудих стария си компютър ( в момента използвам лаптоп ) и понеже не разбирам от компютърен хардуер се обръщам към вас..
      HDD-то по някаква причина издаваше кликащ звук постоянно, поради което го изчистих чрез cmd. След което инсталирах Win 7 през USB. Относно това искам да попитам какви драйвъри трябва да инсталирам?
      И втория ми въпрос се отнася за параметрите. Това е конфигурацията. Да попитам как евентуално мога да почва да го ъпгрейдвам, от къде да почна за да мога да разцъквам игрички, понеже не знам дали е заради липсващи драйвъри, но дори и браузърите са бавни. Благодаря ви! 
      ПС: Колкото до сглобяването на частите, уверен съм, че ще се справя, но понеже са чувствителна техника обмислям като ги взема евентуално да ги нося на някой да ги сглоби.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.