Премини към съдържанието
Звезделина Гърбакова

Пазарували ли сте от online магазини?Кои бихте ми препоръчали?

Препоръчан отговор

Коректни ли са?

http://get.bg

PRODAVALIC.COM

И много други които предлагат онлайн търговия. Поне при мен винаги се е получавало точно !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, пазарувал съм.Повечето са коректни, но точно Продавалник не бих препоръчал, поради това, че са позиционирани в Румъния и следват румънското законодателство, не българското. Преди време имаше доста драми с тях, продукти без опътване и описание на български, без гаранционни карти, изпращане на продукти, които реално не са поръчани, ами други.По-добре кажи какво искаш да пазаруваш като вид стока, за да те насочим по-добре!p.s.По българското законодателство имаш право да върнеш стока, закупена от on-line магазин в 7 дневен срок от получаването, без да даваш обяснения защо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, пазарувал съм.Повечето са коректни, но точно Продавалник не бих препоръчал, поради това, че са позиционирани в Румъния и следват румънското законодателство, не българското. Преди време имаше доста драми с тях, продукти без опътване и описание на български, без гаранционни карти, изпращане на продукти, които реално не са поръчани, ами други.По-добре кажи какво искаш да пазаруваш като вид стока, за да те насочим по-добре!p.s.По българското законодателство имаш право да върнеш стока, закупена от on-line магазин в 7 дневен срок от получаването, без да даваш обяснения защо.

Не знаех за продавалника. Купувал съм само неща от частни лица и не съм търсил гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, защо тази тема е в "Нови програми"????

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

Кажи конкретно какво те интересува, че да знам къде да ти пратя темата...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бързи Джо, да не бъркаш prodavalnik - emag? Защото продавалник нямат собствена стока, освен рекламни материали, които не са за продан - поне аз не съм виждал до сега.Хубавото на онлайн магазините е, че като такива ги използват само хора с достъп до интернет, а това им дава правото ако не са доволни после да се изкажат, разбира се има и платени услуги в България тип давам ти еди колко си да "оплюваш" еди кой си, та ако мислите рационално и логично ще си отсявате кой онлайн магазин става и кой не ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех за продавалника. Купувал съм само неща от частни лица и не съм търсил гаранция.

Аз за това ги избягвам. Поразтърси се из мрежата и ще видиш какви проблеми имаше.Не съм напълно наясно как КЗП може да те защити, мисля, че тогава трябва да се отнесе проблема към Европейската такава...Баш в началото много колеги от Хардуерният раздел недоумяваха какви са тези безумно ниски цени, при положение, че с отстъпка за корпоративен клиент в официалното представителство на производителя в България, цените на Продавалник бяха по-ниски... Нямаше логика, но с времето се разбра каква е далаверата...За Лаптопи, телефони мога да дам за страшно коректни Laptop.bg (smartfon.bg tablet.bg), Ардес. Поне за лаптоп.бг сме имали не 1 или 2 казуса, ами десетки, в които директно ти заменят продукта и даже не искат да се обясняваш. Да, цените са малко по-високи, но обслужването и коректността там са много високо ниво.За компоненти за настолни компютърни системи ползвам аз лично Sky.bg и там всичко е точно. Повреди ми се един HDD, аз бях сигурен, че там е проблема. Звъннах, казаха, щом сте сигурни, донесете само диска (80% от конфигурацията беше закупена на части от там). Занесох го, тестваха го и веднага ми го замениха с нов. Веднъж ми се наложи по спешност да взимам карта памет и четец, посрещах приятелката на Автогара София. Имах им телефона запаметен, звъннах, по телефона ми дадоха консултация, избрах си по телефона на място продуктите и след 2 часа отидох да си ги взема от офиса им.Store.bg пък, поръчвах книга, дойде не само в невероятна опаковка, фирмена, която да предпази книгата, ами и получавах SMS-и за приета, обработена и за изпратена поръчка.Съвсем в близките дни ползвах услугите на gift-нещо-си-там. Сумата не минаваше 3 лева, пратиха ми я, опакована, със фактура и с 4-5 визитки на всичките им магазини и услуги, като доставката трябваше да е по-скъпа от обявената на сайта, те казаха, че щом толкова е обявена, толкова ще платя, а те поемат разликата. Мисля, че бяха на минус от поръчката ми, ама - обслужване :)SportsDirect и тях съм ползвал. Всичко беше точно. Ebay, перфектно.Примери може да се намерят много.Да разберем какво ще се поръчва, че да знаем какво да ѝ предложим и да я насочим най-добре. Все пак има и некоректни, това е на всякъде, не само в България...

Бързи Джо, да не бъркаш prodavalnik - emag? Защото продавалник нямат собствена стока, освен рекламни материали, които не са за продан - поне аз не съм виждал до сега.Хубавото на онлайн магазините е, че като такива ги използват само хора с достъп до интернет, а това им дава правото ако не са доволни после да се изкажат, разбира се има и платени услуги в България тип давам ти еди колко си да "оплюваш" еди кой си, та ако мислите рационално и логично ще си отсявате кой онлайн магазин става и кой не ;)

Опааа, да бе, да...Продавалник е оказион... Ох, извинявам се!!! Днеска ми беше последният изпит в сесията, омотал съм се нещо!!!

Мобилни телефони

http://mobilepoint.bg/Не съм работил лично с тях, но една приятелка ползва услугите им. Всъщност после имахме бизнес отношения с тях, изглеждат коректни.И, както споменах, http://smartphone.bg/ и http://ardes.bg/mobile/smartphones С последните две съм имал пряко вземане даване по бизнес отношения, с Ардес повече и мога да гарантирам, че са ОК. За тях лично помагах да вземат международен сертификат за качество и обслужване ISO-(нещо си там), не помня кой точно беше.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Лаптоп бг; Таблет бг - Една и съща фирма (Много съм доволен и от таблета и от лаптопа) - изключително са коректни!

Emag - също съм доволен;

Jarcomputers - също съм много доволен (сглобих си на части цял комп) наложи ми се да използвам гаранционни условия на един хард и той беше сменен за 3 дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си го поръчвам от CityTel нещо да знаете повече за тях

Поръчала или Ще поръчваш?Отиваш на този адрес и четеш мнения, гледаш оценката на магазина и преценяваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бях в този саит и прочетох всичко това и реших да го поръчам от там и го направих току що,но пак се притеснявам малко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бях в този саит и прочетох всичко това и реших да го поръчам от там и го направих току що,но пак се притеснявам малко :)

Споко. Всичко ще е на ред. Ако не бяха добросъвестни до сега да ги бяха подпалили ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от Emag съм доволна за техника,иначе за дрехи си ползвам Ebay.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мобилни телефони

Мобилни телефони купувам само онлайн, инак излизат значително по-скъпо. Само през последните 2 седмици взех 3 бр - днес поръчвам, на сутринта са при мен.

От 3-4 години, особено пък от около 2 насам пазарувам основно онлайн и всичко ми излиза много по-евтино. Не прилагам тоя вариант само за телевизори - те са особена стока и си имат други изисквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ препоръчвам Skyfon и SmartfonBG.com - това са едни и същи варненски магазини само, че под различно име. НЕ са коректни! НИТО сервизът им! 

Два телефона си поръчах от тях и двата още на първата година ходиха на ремонт 2 пъти! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз наскоро си купих ножове от този сайт https://vibe.bg/kuhnya/kuhnenski-nozhove/kuhnenski-nozhove-komplekti . Не го бях чувал, ама са на много добра цена и излязоха качествени, така че съм доволен. Напоследък навсякъде продават китайски боклуци и затова много трябва да се внимава откъде пазаруваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дрехи и обувки от международния кокетна и от немския otto

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за спортни обувки някой онлайн магазин може ли да препоръчате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.