Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да се създаде програма, която използва процедури за намиранена максилното и минималното от три целочисленипроменливи с дължина двойна дума. За предаването на параметритеи връщането на резултата да се използват регистрите на процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се създаде програма, която използва процедури за намиранена максилното и минималното от три целочисленипроменливи с дължина двойна дума. За предаването на параметритеи връщането на резултата да се използват регистрите на процесора.

Че какво общо има тази програма с еклипс или линукс?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой запознат с програмиране на Eclipse под linux

Да - вече трета година, поне 5 пъти в седмицата по 8-9 часа се опознаваме с Еклипс, Убунти и CentOS ... Но това какво отношение има с първия Ви пост, където молите да Ви се реши задача ? Нека уточним какво всъщност искате - помощ с IDE-то, помощ с настройки на линукс дистрибуцията, която ползвате или "помогнете" с тази задача ...

Поздрави !

Редактирано от soundtracker (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся помощ със създаването на програмата(условието на задачата), защото в учебника нищо не е обеснено за създаването и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от monka987
      Моля някой да ми помогне.
      Зададен е едномерен масив от цели числа А0, А1,… . Да се състави програма, която създава нов масив а0,а1,…, като стойността на аi е равна на средноаритметичното на четните цифри на Аi.В програмата да се използват динамични масиви.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.