Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с хамачи - имам мрежа от два компютъра - десктоп с ХР и лаптоп с WIN 8. Свързал съм ги с хамачи - трябва да имам достъп от десктопа до файловете на лаптопа. Мрежата работи - от лаптопа виждам всичко шернато на десктоп компа, но от десктопа не виждам нищо от лаптопа ....

В центъра за мрежи и споделяне ми показва, че диск С е споделен, но когато се опитам да видя директориите от десктоп компютъра мисли продължително и после ми отваря прозорец с моите документи на компютъра на който съм, а не на този, който искам да видя ...

Моля някой да ми каже къде греша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да споделиш само дадена папка, до която ти е нужен достъп, а не целия диск C.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да споделиш само дадена папка, до която ти е нужен достъп, а не целия диск C.

пак не става ....

Ще се радвам ако ме насочите и към друг начин за споделяне  - някаква друга програма.

Единия компютър ще е в чужбина ако това е от значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TeamViewer има възможност за FileTransfer и не е необходимо да се споделят папките.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TeamViewer има възможност за FileTransfer и не е необходимо да се споделят папките.

а може ли без да има човек на компютъра да си вземам каквото ми трябва?

това ми харесва при хамачито, че бъркам и си дърпам нужните файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а може ли без да има човек на компютъра да си вземам каквото ми трябва?

това ми харесва при хамачито, че бъркам и си дърпам нужните файлове.

Да може.С Team Viever влизаш в другия компютър и работиш все едно си там.Движиш му мишката,правиш всичко,което може да прави компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.