Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер на всички. Мисля да си купувам лаптоп,но искам да се консултирам с вас. Насочил съм се към IBM/Lenovo Thinkpad серията им и по-конкретно към T61 и Т400. Като цяло,от всички лаптопи,които имах,съм най-доволен от IBM-ите. Първият ми лаптоп беше T40,но му се отлепи видеото,тези модели имат ли този проблем или имат друго слабо място? Ще се ползва предимно за скайп,интернет и някоя лека игричка от рода на сантасе. Бюджета ми е до 350 лева! За сега съм избрал този модел:http://prodavalnik.com/laptop-169-s-ddr3-i-moschen-protsesor-i39957157

Редактирано от eset2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля правилно си се насочил относно изискванията ти ,но ти препоръчвам лаптоп втора употреба да търсиш (вземеш) само от доказани сайтове,които предлагат и гаранция!Има не малко такива-ползвай Google!

Аз лично познавам двама,които ,,изгоряха,, от този Продавал.ик! Рискувай разумно. Успех!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля правилно си се насочил относно изискванията ти ,но ти препоръчвам лаптоп втора употреба да търсиш (вземеш) само от доказани сайтове,които предлагат и гаранция!Има не малко такива-ползвай Google!

Аз лично познавам двама,които ,,изгоряха,, от този Продавал.ик! Рискувай разумно. Успех!

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра ли е серията с видеокартите intel 4500MHD?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра ли е серията с видеокартите intel 4500MHD?

За скайп,интернет,сантасе!? Става разбира се, Виж тук например има Т61 (какъвто искаш) само,че маааалко по-скъп от 350 лв ! Със сигурнос ще има и на други места-просто потърси.Първо ми хрумна в този сайт да потърся-за него знам,че са коректни...

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за още 60-70 лв отгоре може и нов да си купиш с 12 месеца гаранция и нови клавиатура, батерия.

не знам дали си заслужава в този случай ако Леновото е 350 лв. - 380 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за още 60-70 лв отгоре може и нов да си купиш с 12 месеца гаранция и нови клавиатура, батерия.

не знам дали си заслужава в този случай ако Леновото е 350 лв. - 380 лв.

Заслужава си, особено ИБМ машинките. За съжаление съвременното производство не може да се похвали с такава стабилност и устойчивост на времето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.