Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги нов съм във форума! :)Значи родителите ми се познават със някой от работниците във този сайт - http://www.evarna.com/Нашите искат да ми вземат от този сайт компютър просто не мога да ги разубедя от друг да ми вземат та нека по - темата искам да попитам преди да го взема този компютър някакво мнение за него - http://www.evarna.com/za-igri-ikonomichen-variant-detail главно ще си го използвам за игри League Of Legends Fifa 14 и Call Of Duty искам да ми кажете горе долу дали е добре и мога ли да кажем към лятото да му направя някакъв ъпгрейд до 350-400лв и какъв ще бъде той! :)  Благодаря на всички отзовали се! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако кажа, че е боклук ще е малко! :) 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи сумата,която "ваш'е" дават,момчетата ще ти направят конфигурацията и ще я купите от където искате.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От evarna не бих си взел каквото и да е, камо ли компютър дори и да имах познати там.

За тези пари:

GB F2A88XM-D3H /A88X/FM2+
AMD A8-5600K X4/3.6GHZ/FM2/BOX
4GB DDR3 1600 A-DATA
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
PSU FORTRON FSP400-60APN 85+
CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU
LG GH24NSB0 DVD RW BLACK

Обща стойност - 591.40 лв. с ДДС

Количка.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отличен за надграждане в бъдеще, базиран на най-новата платформа!

За тези които не разбират нека първо проверят FM2 e най-новата платформа за процесори!

По-нова от неяе само FM+, за която още не се продават части в България!

Предлаганата от нас платвофма поддържа памети на 2400 мегажерца, което е рядкост 

за който и да е компютър! Процесора е графичен и когато се сложи още една видеокарта,

вече наличната поема част от натоварването за още по-добра работа на компютъра!

Мъкааа....... някои неграмотен първолак го е писал това. Ако това е последната фирма на света и ми подарят компютъра бих го взел.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми разполагам със 700лв и това трябва да включва и доставката! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми разполагам със 700лв и това трябва да включва и доставката! 

Ако твърдо са решили родителското тяло компа да е от тези *варна-гориш,нямат нищо.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорих с нашите просто казаха, че няма да се съгласим на такава оферта и това е туко що се обадихме ще искат да поръчаме нещо, но трябва точно до 700лв да е да включва доставката и да я пратят сглобена! :) 700-710лв това е с което разполагам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорих с нашите просто казаха, че няма да се съгласим на такава оферта и това е туко що се обадихме ще искат да поръчаме нещо, но трябва точно до 700лв да е да включва доставката и да я пратят сглобена! :) 

700-710лв това е с което разполагам!

Обща стойност - 702.68 лв. с ДДС
Много по-добро от ''конфигурациите'' на evarma. Ако ти идва много, сменяш видеокартата с тази. С дъното имаш възможност за бъдещ ъпгрейд. Процесора и картата са достатъчни за игрите, които ще играеш. Със захранването също няма да има проблеми.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,ама орязано предложение,което да ти позволява да си играеш е 708.95 лв (количка),а и някой лев за доставка си трябват;с безплатна доставка от *маг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@johny01 така като гледам твоето предложение ми се струва добро имам по - добро захранване в случая и по ми харесва кутията ;ддИма ли голяма разлика дали процесора ще е Athlon или FX-6300 ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, FX 6300 е по-бърз. Тук може да разгледаш горе-долу как стоят нещата. Eто и директно сравнение.

Редактирано от Игнатов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом вашите искат да дойде сглобен си вземи някоя от конфигурациите които ти препоръчаха колегите тук. И ще кажеш че искаш да ти го сглобят там. Ще си много по доволен от тази която сте решили да вземете от evarna. Мисля, че сглобяването е безплатно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сглобяването е безплатно ще се изкефя бая !! :DЗначи последно вземам тази конфигурация и това е ? http://nikem-bg.net/cart/47524p1r48832p1r46473p1r43848p1r46848p1r46784p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сглобяването е безплатно ще се изкефя бая !! :DЗначи последно вземам тази конфигурация и това е ? http://nikem-bg.net/cart/47524p1r48832p1r46473p1r43848p1r46848p1r46784p1rf.html

Да, конфига е супер. Сглобяването е безплатно. Приготви си само 25-30 лв. за доставка.

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко мнения за тази Интел конфигурация : http://nikem-bg.net/cart/44517p1r46641p1r48235p1r45925p1r49626p1r46925p1rf.html

Попринцип Интел съм слушал, че работят по - тихо и не загряват така това вярно ли е и струва ли си да поръчам интелската конфигурация или тази която ми е предложил @johny01 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интелската е с една идея по-лоша видео карта и по-лошо захранване и кутия.Не разбрах-имаш ли си захранване?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко мнения за тази Интел конфигурация : http://nikem-bg.net/cart/44517p1r46641p1r48235p1r45925p1r49626p1r46925p1rf.html

Попринцип Интел съм слушал, че работят по - тихо и не загряват така това вярно ли е и струва ли си да поръчам интелската конфигурация или тази която ми е предложил @johny01 ?

Ако смениш дъното с това я бива:http://nikem-bg.net/computer-components/ASROCK-B75M-DGS--1155

Така ще се насладиш на sata3-на същата цена

Интелската е с една идея по-лоша видео карта и по-лошо захранване и кутия.Не разбрах-имаш ли си захранване?

Захранването е в кутията...май

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е във кутията!Попринцип ASUS дъната не са хубави така ли да разбирам колеги?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е във кутията!Попринцип ASUS дъната не са хубави така ли да разбирам колеги?

Не - АСУС са едни от най-добрите !!! А за мен - най-добрия производител !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ставаше дума за марката,а за чипсета(н61 или в75)

Не - АСУС са едни от най-добрите !!! А за мен - най-добрия производител !

И защо си избра Asrock?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи доста се навих на тази конфигурация със дъното на колегата @G.I.GanevЕто това : http://nikem-bg.net/cart/50193p1r46641p1r45925p1r48235p1r46925p1r49626p1rf.html Искам да ми кажете да го поръчвам ли всичко зависи от вас аз не разбирам много просто искам да си цъкам новите игрички макар не на макс, но поне да знам, че ще ги подкарвам колкото да се кефя!И всъщо така искам да знам например след 1 година ще мога да си сменя рамта и процесора нали така? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В75 има PCI-E 3.0,USB 3.0,SATA III,в общи линии се тая,при положение,че АМД конфига е по-добър в случая.Малко са ти парите,за да имаш възможност за по-голям избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега знам, но попринцип никога съм нямал конфигурация със AMD пък и компа е включен някой път и през ноща и искам да е тих да вземам ли този интелският сега заслужава ли си? За тези пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш ама няма да е. Къв е процесора е без значение след като ще шуми основно скапаното захранване + тракащата кутия.

Иначе фабричния охладител също е зле независимо дали ще е АМД или Интел процесора. Та за тишина забрави.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.