Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Екрана на лаптопа ми е прекалено ярък,намалих резолюцията и го затъмних,но е в двете крайности или много тъмен или много ярък и е натоварващо.Някакви идеи какво да правя за да не ми дразни очите? :P

Редактирано от акаунт007 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на лаптопа? С коя операционна система е?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е леново G700 с Windows 7. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намаляване на резолюцията?Това наистина дразни и не е нужно.А самото намаляване на яркоста е с плъзгач.Можеш да нагласиш някакво средно положение,с проби.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е работата,че не мога да открия средно положение и чрез плъзгача за яркост на екрана и чрез копчетата на самия монитор, просто са в двете крайности или доста ярко или затъмнено. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е работата,че не мога да открия средно положение и чрез плъзгача за яркост на екрана и чрез копчетата на самия монитор, просто са в двете крайности или доста ярко или затъмнено. :(

Може ли да дадеш една снимка, за да видим. Съмнява ме че има хардуерен проблем с монитора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пооправих го малко,може би просто не съм свикнал на LED екрани побутнах малко настройките,изтеглих си една програма F.lux,но нещо не ми дава да настроя локализацията,дава ми грешен скрипт,някакви идеи? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок,след като свикнах с екрана,открих и добрите  страни на моя лаптоп G700,отново се появиха проблеми,които развалиха нашите ''взаимоотношения'' до ниво да го трясна в стената и... бам трябва да заплатите сумата по изплащането му Deamn it. :shock11: Та лаптопа е на един месец и е в гаранция ако се налага.Та проблема е,че зацикля,дори когато чета форума и местя на долу темите запича и се чете гадно,спича докато давам надолу с курсора,при висока производителност е по-добре,но и тогава спича понякога така че установих,че не е това и спичането става при всички режими на работа спича когато си иска,сега върви добре.Също така забелязах,че зацикля/насича на кадри и на леки игри като PES 2013,които би трябвало да вървят добре,преди дни инсталирах тая игра The.Incredible.Adventures.of.Van.Helsing играта тръгна,но се чуваше доста силно бучене и въздуха,който излизаше беше доста топъл температурите на процесори и видеокартата стигаха до 65 градуса предимно,с програмата speed fan съм.Знаех предварително,че лаптопите не стават за игри,не съм геймър цъкам малко пес и това е.Шаха е добра игра,но някакси писва. :D Освен това чувам някакво много леко жужене в лаптопа,проверих с аваст и малварбайтес,няма вируси няма много включени приложения,та някакви идеи от какво може да е проблема и как да го реша и някое rpg игра по-лекичка? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок,след като свикнах с екрана,открих и добрите  страни на моя лаптоп G700,отново се появиха проблеми,които развалиха нашите ''взаимоотношения'' до ниво да го трясна в стената и... бам трябва да заплатите сумата по изплащането му Deamn it. :shock11: Та лаптопа е на един месец и е в гаранция ако се налага.Та проблема е,че зацикля,дори когато чета форума и местя на долу темите запича и се чете гадно,спича докато давам надолу с курсора,при висока производителност е по-добре,но и тогава спича понякога така че установих,че не е това и спичането става при всички режими на работа спича когато си иска,сега върви добре.Също така забелязах,че зацикля/насича на кадри и на леки игри като PES 2013,които би трябвало да вървят добре,преди дни инсталирах тая игра The.Incredible.Adventures.of.Van.Helsing играта тръгна,но се чуваше доста силно бучене и въздуха,който излизаше беше доста топъл температурите на процесори и видеокартата стигаха до 65 градуса предимно,с програмата speed fan съм.Знаех предварително,че лаптопите не стават за игри,не съм геймър цъкам малко пес и това е.Шаха е добра игра,но някакси писва. :D Освен това чувам някакво много леко жужене в лаптопа,проверих с аваст и малварбайтес,няма вируси няма много включени приложения,та някакви идеи от какво може да е проблема и как да го реша и някое rpg игра по-лекичка? :)

Имаш ли някаква оптимизираща програма, чистил ли си регистрите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.