Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги :)

Можете ли да ми помогнете с някакви идеи - как да стане, предложения на програми и т.н.

За училище трябва да направя текст - есе мисля, ще е но да бъде написано във формата на сърце ...

Ако можете да ми помогнете - ще съм много радостен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм уверен че има елементарен софтуеър специално за тази цел. По принцип можеш с Photoshop, CorelDraw или Inkscape (има и други). Ако е просто да текст в кутийка с формата на сърце можеш ръчно в word да си го направиш като слагаш нови редове на определени места и ще се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги :)

Можете ли да ми помогнете с някакви идеи - как да стане, предложения на програми и т.н.

За училище трябва да направя текст - есе мисля, ще е но да бъде написано във формата на сърце ...

Ако можете да ми помогнете - ще съм много радостен.

Това е интересна задача като за програми за предпечат, indesign, Quark Express и подобни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във фотошоп се постигат добри резултати със сравнително малко знания.Освен това и много виедо уроци как точно се прави! :whist:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С фотошоп - ще го направя ... ама тази задача която имах, бе текст от 1 страница, шрифт 12 да го побера в някакво сърце и да може да се редактира ... :D

Нещо което не мисля, че би могло да се направи ... а с интервали да го правиш - убийство :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С фотошоп - ще го направя ... ама тази задача която имах, бе текст от 1 страница, шрифт 12 да го побера в някакво сърце и да може да се редактира ... :D

Нещо което не мисля, че би могло да се направи ... а с интервали да го правиш - убийство :D

Custom Shapes As Text Frames In Photoshop

Ще изглежда така:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук ставаше дума за текст от 486 думи ... да се чете ... да е поправя ... невъзможно с фотошоп кажи-речи да се изготви като краен файл който да могат да използват хора в Word примерно и да коригират ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук ставаше дума за текст от 486 думи ... да се чете ... да е поправя ... невъзможно с фотошоп кажи-речи да се изготви като краен файл който да могат да използват хора в Word примерно и да коригират ... :)

Set text direction and position in a shape or text box in Word 2007

Ще изглежда подобно на:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.