Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, пред 3 години си купих лаптоп от САЩ. Марката е Toshiba Satellite C655, мисля че му е време да го преинсталирам. Въпроса ми е, ако ми е оригинален Windows 7 дали може да се запази същия след преинсталация?Бях чел че има сереиен номер на Windows-а, който след преинсталация се записва и така пак си с оригинален Windows. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рековери няма ли ? Че се налага да го преинсталираш. Я дай снимка от дикс менажера.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и без рековери с тая програмка  да си архивира  регистрацията и после да си я върне

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даде винаги може и по сложния начин.

А драйверите с коя ще ги архивира ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си направил exe с драйверите с помоща на тази  DriverPack Solution 13 Lite цъкам си на него и то ги инсталира  за  2 минути всичките.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идва и тъпия въпрос, как да му направя Recovery. Какво точно ще рече това, знам че значи "възтановяване" ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да го направиш ако го нямаш заложено от производителя (поне при теб в твоя случай) ! Но вероятността да е заложено е много голяма при съвременните лаптопи.

п.п. четене

https://www.google.com.do/search?q=toshiba+satellite+c655+recovery&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:bg:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=RYniUpvOAue0sASF-YDYBA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една от програмите за създаване на архиви е Acronis True Image  която също може да се ползва.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една от програмите за създаване на архиви е Acronis True Image  която също може да се ползва.

Само че за работещи ОС а не такива които се нуждаят от преинсталация.

А няма ли стикер отзад!!!

Публикувано изображение

На теб ясно ли ти е че тоя ключ е само за OEM релийз и аз лично нямам идея как можеш да се сдобиеш с такъв читав.

При условие че има рековери от производителя всичко останало е излишни гимнастики и компромис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.