Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги тъй като до 1 седмица ще си вземам нов компютър имам нужда от хубава клавиатура! Играя си игри, но не съм много голям геймър ;dd. Имам бюджет от 40-45лв ако може да ми предложите нещо ще съм ви благодарен! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако играеш MMО игри, а и без тях пак бих ти препоръчал A4tech X7-G800 зa 36лв. с девет допълнителни бутона. Бутоните са добри, не хлътват и не тракат при натиск и най-важното: държи на бой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във момента съм със такава вече не работи УСБ-то не знам какво му стана :D Половината копчета ги няма много ме издържа, но ... някакво мнение за тази - http://www.gplay.bg/%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%89%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0-a4tech-kd-126-led

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната в никем е с 10лв. по-евтина: SHARKOON SKILLER GAMING USB, аз съм притежател на тази клавиатура - МНОГО Е ДОБРА , "хваща окото" и е много удобна !!! Даже като я видя и батко ми си взе такава :D ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази изглежда най-геймърска, не че другите не стават. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/computer-components/SHARKOON-SKILLER-GAMING-USB/picture.html - Да ще я поръчам благодаря ви много за помощта! :)

Редактирано от a4k0we (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих препоръчал и CM Storm Devastator, ако се търсеше комплект, но тъй като е само клавиатура и другите вършат работа.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охо този комплект ми харесва и е на добра цена пък и ми трябваше и мишка моята до 2-3 месеца ще издаде багажа тъй или иначе :DХаха много ти благодаря отново направо вземам този комплект!! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, ще налазя тая. Търся клавиатура с високи бутони, ненатрапчива подсветка и въртел за звука. Игри не играя, ама много пиша, а тия с ниските бутони не са ми удобни (ако няма с високи, бих се прежалил и с ниски де). И не на последно място, на народна цена. Нямам претенции и да е noname. Благодарим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел,за 40-50 лв. хубава геймърска клавиетура не можеш да намериш много.Попринцип Razer са най-добрите но са доста скъпи.Аз бих ти препоръчал тази клавиатура,понеже един приятел я използва много е доволен от нея. 

Линк към клавиатурата- тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.