Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Когато пусна компютъра ми излиза това съобщение:

Публикувано изображение

Преди това ми излизаше същото съобщение само че вместо QtGui4.dll предупреждението беше за друг файл с .dll разширение. Търсих в google и намерих програма, която решава проблемите с .dll файловете, пуснах я и си мислех, че съм оправил нещата. А то сега ми показва същото съобщение както преди само че, както вече казах, не за предишния .dll файл, а  за QtGui4.dll. Програмата сканира компютъра и откри проблеми с други .dll файлове, но за да се поправят трябвало да платя. Помислих си, че са го направили с рекламна цел и деинсталирах програмата. Какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сваляйте програми решаващи проблеми с *.dll файлове може да си докарате някой вирус. Най добре потърсете библиотеките тук кликвате на Download Zip File Сваляте файл прочитате ReadMe.txt Копирате библиотеката в програмната папка на програмата или в SysWOW64  за 64 бита или System32 за 32 бита и сте готов.

Достатъчно е да напишете името на библиотеката и Download избягвайте Бутони като Fixer, Solution etc.

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.