Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Когато пусна филм 3д и динамичните субтитри ми излизат замацани, чете се но напряга много очите! На моменти където няма много действие в филма се вижда нормално. А при 2д субтитрите нямам проблем. Телевизора е LG с пасивно 3д, филмите ги пускам чрез HDMI кабел от лаптопа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато пусна филм 3д и динамичните субтитри ми излизат замацани, чете се но напряга много очите! На моменти където няма много действие в филма се вижда нормално. А при 2д субтитрите нямам проблем. Телевизора е LG с пасивно 3д, филмите ги пускам чрез HDMI кабел от лаптопа!

LG LCD

Четете внимателно,може евентуално и тук .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко сваляш филми с вече направени 3D субтитри-в повечето случаи е така,защото ъплоудерите ги правят както на тях им харесва (или явно колкото да се каже,че има 3D субтитри)и не винаги са добре направени.В повечето случаи съм попадал на такива,които уж силно излизат напред,но така и стават леко ,,замацани,, Ако се опиташ да коригираш дълбочината на 3D-то уж се наслагват добре субовете,но при изображението се появява леко разминаване на места!Та...аз никога не използвам такива а си ги правя-стават за десетина минути и си нагласяш така,както на теб ти харесва.Ето тук е описано с коя програма става това и има напътствия за настройки.С малко опити и проби мисля ще постигнеш по-добри и задоволителни резултати ,отколкото с готови такива ;)

Жокер! (Oт опцията Depth се наглася дълбочината на субтитрите-когато е зададено да са много изпъкнали напред тогава се получава това ,,замацване,,-същото е и ако зададеш да са много навътре в екрана!!!)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.