Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, някой може ли да помогне да намерим драйвери за тази антика, че никъде не ги намирам:

Ati Technologies Inc. 3D RAGE2+PCI

Благодаря.

Редактирано от pranjev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или линка на колегата ако не истеглете това би трябвало да ви ги намери само http://support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах го и аз този сайт и ми изписва това:

Не може да бъде установена връзка

Firefox не може да установи връзка с support.ati.com.  Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко.Ако не можете да заредите коя да е страница, проверете хардуера на компютъра.Ако компютърът или мрежата са зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъпът до Интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или линка на колегата ако не истеглете това би трябвало да ви ги намери само http://support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool

Ами и това не ги намира.  Още с пускането и веднага ми изписва това:

We were unable to find your product or OS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляте драйвера от сайта на ATI. Избирате в полетата следното за да се появят драйверите.

Но за съжаление, не са за Windows XP.  Но може да тествате дали ще станат.

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Токущо ги пробвах, те са за Win 95, 98, аз съм с XP Service Pack 3, иконите ми ги дава някак си размазани а и ми изписа някакво съобщение че цветовете били на много ниско ниво или нещо подобно, не успях да го прочета цялото защото бързо се скри. Да имате идея как да го оправя този проблем?

Редактирано от pranjev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста е архаична картата, и не се знае дали са "писани" реално драйвери за Windows XP.

Тук може да пробвате, драйверите ( Rage II (VT3, II+, LT).

Или да се регистрирате в сайт и да тествате коя версия драйвери ще стане. Или директно тази.

Но знайте, че има лимит за сваляне на драйвери (регистрирал съм се преди, но вече съм изчерпал безплатния лимит).

Ако намеря още lagacy драйвери директно ще дам линк.

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това са случаите когато трябва да се ползва Driver Pack http://drp.su/download.htm а не на нови конфигурации с драивери в саита производител .

Може да пробвате да заредите iso-то 4.4 GB във виртуалка или го опечете на диск и чрез дивайс мениджъра устройство по  устройство чрез update driver и посочване да се търсят драйвери от заредения диск на DriverPack  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които се опитаха да ми помогнат. След доста неуспешни проби с различни драйвери най-накрая програмата Driver Pack Solution Lite намери точния драйвер. Наистина много полезна и добра програмка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма както съм казвал многократно е точно за такива случай . Във всички останали употребата и е безсмислена и понякога вредна .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.