Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не знам дали това е правилният раздел, но искам да се регистрирам в пейпал, но нямам 18. Днес си извадих дебитна карта обаче с неприятност разбрах, че май трябва да имам 18 иначе можело да ми замразят акаунта, а аз взех картата заради това. Ако има някой запознат с тези неща може ли да ми обясни дали да се регистрирам? Картата е на мое име.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от chr1s
      За да заредя пари в paypal чрез cashterminal трябва да имам карта сложена в paypal account-а ли?
    • от EvenDrwon
      Мога ли да заредя пари в paypal през cashterminal
    • от psychovska
      Здравейте, как мога да изтегля пари от PayPal, тъй като виждам, че от България не мога да добавя банкова сметка?
    • от WhiteTooth
      Здравейте ,не знам дали това е правилното място за темата ,но въпреки това я публикувам тук.

За повечето очи ще изглежда твърде нагло от моя страна ,знам ,така е!
      Трябва ми малко помощ относно PayPal ,по-точно малко пари (които при първа възможност ще върна) ,общо взето се излагам за 2евро ,но нямаше да си правя труда да пиша за 2евро ,общо взето..
      Та ,ще се радвам ако някой любезно лице което може да помогне ,ако трябва ще ги върна с % отговоре ,пишете тук или на лично.
      П.П: Знам че се излагам тотално ,но ми трябват.. ;д
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.