Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Въпроса ми е : понеже процесора ми е 1.8 ghz ( с овърлока 3.0 ghz )... ако ми се включи овърлока има реална опасност от прегряване нали ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма място за притеснения.Процесорът ти има Turbo Boost технология, която му повишава множителя при натоварване и всичко това е взето в предвид от производителя.Няма да прегрее!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма място за притеснения.Процесорът ти има Turbo Boost технология, която му повишава множителя при натоварване и всичко това е взето в предвид от производителя.Няма да прегрее!

а има ли разлика между овърлока и turbo boost-a? и например ако реша да инсталирам NFS rivals дали ще имам проблеми, защото погледнах в canyourunit дали ще я подкарам и там пишеше, че ще имам евентуални проблеми с процесора. Но както ми казаха на друго място, докато не пробваш нема да разбереш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено ,че има разлика . Едното е процес при който издевателстваш над процесора чрез различни приоми за да работи на по високи честоти  а другото е  технологично заложена функция която е пресметната от инжинерите. Процесора  ти е ниско волтажен  и  грам не е  предвиден за игри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено ,че има разлика . Едното е процес при който издевателстваш над процесора чрез различни приоми за да работи на по високи честоти  а другото е  технологично заложена функция която е пресметната от инжинерите. Процесора  ти е ниско волтажен  и  грам не е  предвиден за игри.

аз и не съм решил да правя клизма на лаптопа с игри... например днеска поцъкаф фифа 14 час и грам не загря лаптопа... Пределно ясно ми е, че какъвто и да е лаптопа не е хубаво да се злоупотребява

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз и не съм решил да правя клизма на лаптопа с игри... например днеска поцъкаф фифа 14 час и грам не загря лаптопа... Пределно ясно ми е, че какъвто и да е лаптопа не е хубаво да се злоупотребява

1 час ли си "цъкал " ,14 версия ли  или 14 часа ? Ако е последното то това "цъкане " след не дълго време ще се окаже че е било цъкането на часовника на бомба за лаптопа ти . Надявам се да е 14 версия .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 час ли си "цъкал " ,14 версия ли  или 14 часа ? Ако е последното то това "цъкане " след не дълго време ще се окаже че е било цъкането на часовника на бомба за лаптопа ти . Надявам се да е 14 версия .

FIFA 14 - 1 час 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.