Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги, инсталирах си windows 8.1  което може би беше грешка, но.. опитвам се да инсталирам скайпа като програма най-новата версия 6.6 - дават я съвместима с този win...обаче като я инсталирам и ми дава веднага "скайп спря да работи" ... прочетох във сайта им и от там пише за някакъв ъпдейт, които като опитам да инсталирам ми излиза, че вече го имам инсталиран...Знам, че ще кажете, че го има като приложение вътре в win-a, но на мен лично не ми е удобно по този начин, идеята ми е ако някой има опит и знае как да се инсталира нека да го сподели

ПС: извинявам се ако има такава тема, потърсих, но не открих, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз съм като теб този скайп на win 8.1  не е наред ако си прав че 6.13 е последният веднага го слагам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако и с новата версия не се оправи пробвайте следното:

Отивате в Network Connections -> Change Adapter Settings -> десен бутон на мрежовия адаптер -> Properties -> Configure -> Power Management -> Махате отметката на Allow the computer to turn of this device to save power -> Ok -> и Skype трябва да заработи нормално Направете това за адаптера който ползвате да се свързвате с интернет, но може да го направите и за всички адаптери :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е добре ама аз съм с кабел и нямам адаптер за интернета  :) ако съм те разбрал правилно значи проблема ми не е от това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам 6.9 Скайп под 8.1 и съм доволен от поведението му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвах ефект 0 поне при мене

Мрежов адаптер значи мрежова карта. Щом си с кабел значи имаш.

аха ясно мерси

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвах ефект 0 поне при мене

аха ясно мерси

При мен работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите версии на Скайп след 6.9 които са предоставени и написани от МакроШ*Т не стават за нищо. Уж щяха да оправят проблеми с хистори, както и доста други проблеми, вместо това изникват само нови и нови такива. Извода е прост - 6.9 - Желязна. Макрошит да спрат да правят така че със всяка нова операционна система наличния софтуер ползван преди нея да не е съвместим. Това е разхищение на ресурс и тотална свинщина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от Стоименовввв
      Отново искам да попитам - явно никой не знае отговора... Използвам пачната версия на Скайп, 5.5 , когато лаптопа и отсрещния човек сме на различен интернет, се разпада разговора, когато сме на един Интернет , скайпа върви идеално. Може ли някой да ми отговори каква може да е причината ? Една приятелка изтегли пача, звънна си и всичко е нормално при нея...
    • от asdfj
      Привет.От доста време насам имам проблем при инсталирането на уиндоус 8 на Lenovog50.Закупен е с 8-цата и след това съм го преинсталирал няколко пъти с уиндоус 7. На диск тръгва и когато се покаже инсталацията да избера език и т.н. отказва и блокира клавиатурата и мишката,а в биоса работи и при 7-цата върви без проблем.Възможно ли е да е заключен към 8? Отчаян съм тъй като тази 7ца не върви добре и искам да си върна предишния.Другия ми въпрос е чрез флашка какви са настройките в биоса с UEFI/Legacy и как да подкарам флашката.
      Багодаря предварително.
    • от Maria Green
      Здравейте, празнуващи и почиващи, и работещи, и разбиращи!

Трябва ли да направя нещо особено във връзка с прикачения файл? Съществува ли проблем, анализирайки данните? 

Странното е, че не разбирам нищо от снимката, а това ми се изписва щом включа лаптопа. 

Ще се зарадвам на подробен съпорт.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.