Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем , когато влизам  да играя някоя игра и ми лагва много и зацепва за малко  искам да ми кажете на какво може да се дължи този проблем .Благодаря предварително ! :)  >>

post-346278-0-37152000-1390750245_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което с дал като информация не помага за да се добие представа какво въобще има на тази твоя система . От това се вижда процесора , ОС и рамта .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво трябва да снимам ? Съжелявам но не разбирам много и за това попринцип искат това но .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз залагам на слабата графика, и слабичкия процесор ако говорим за някоя по-взискателна игра разбира се. Не е добра идея да играете подобни игри на преносим компютър защото му скъсавяте живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта не е някаква силна такава смисъл да е много гигабайти или тнт така де играта се казва - Метин2  и мисля ,че не изисква много но пък и други игри запецват не е само тя  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи следното , ще го напиша по този начин за да ти е по лесно за разбиране :

Десен клик на лентата от долу на която е часовника и малките иконки в дясно - в отворилото се прозорче избираш " Диспечер на задачите " -от горе има таб (бутон ) "процеси " - натискаш и ти се отварят работещите процеси на системата - от долу има отметка за да се покажат всичките процеси - слагаш я - правиш снимка на това и я качваш тук за да я видим . Ако процесите са много и не е възможно събирането им на един прозорец , правиш още една снимка със останалите процеси  . Задължително е да са видни всички процеси .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.