Премини към съдържанието
rado_93

Проблем с Samsung Galaxy S i9000

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Имам сериозен проблем с един Samsung Galaxy S i9000...от известно време имах проблем с Google Play, не искаше нещо да ми го отваря и затова реших да му възстановя заводските настройки от самото меню за настройки, но след като се включи телефона, ми направи впечатление че не ми искаше google имейл...след това забелязах че нямам никакви google икони..няма къде да си вкарам акаунта..моля помогнете !!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери да не би да са затрити приложенията на Google. Ако ги няма в списъка с инсталирани приложения, ще трябва да си ги набавиш ръчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не няма ги..няма ли друга опция за system restore която автоматично да ми ги набави в телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не няма ги..няма ли друга опция за system restore която автоматично да ми ги набави в телефона?

Ами за тази цел ще ти трябва бекъп който предполагам нямаш наличен, т.е. няма как да се получи. Най-добре си свали ръчно приложенията, и ги инсталирай наново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами днес кажи речи цял ден се мъча да намеря Google play за тази версия андроид и абсолютно нищо не намирам..може ли някакъв съвет как по лесно да ги намеря...пробвах с други версии на Google play т.е. за други видове андроид ама в момента в който я инсталира и дам да я отвори , и ме изхвърля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами днес кажи речи цял ден се мъча да намеря Google play за тази версия андроид и абсолютно нищо не намирам..може ли някакъв съвет как по лесно да ги намеря...пробвах с други версии на Google play т.е. за други видове андроид ама в момента в който я инсталира и дам да я отвори , и ме изхвърля

Ами ще трябва ръчно да си намериш .apk файловете с приложенията, да ги метнеш на памет картата, и да си ги инсталираш от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще трябва ръчно да си намериш .apk файловете с приложенията, да ги метнеш на памет картата, и да си ги инсталираш от нея.

То това ми стана ясно сега ама не мога да ги намеря нещо..запознат ли сте с някой подходящ сайт от който да ги дръпна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това ми стана ясно сега ама не мога да ги намеря нещо..запознат ли сте с някой подходящ сайт от който да ги дръпна?

Ами точен сайт не мога да ви дам, аз лично когато ми се е налагало да свалям приложения по този начин, просто изписвам името на приложението в гугъл и свалям от където ми е най-удобно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами точен сайт не мога да ви дам, аз лично когато ми се е налагало да свалям приложения по този начин, просто изписвам името на приложението в гугъл и свалям от където ми е най-удобно. :)

Еми да ама има и значение версията на андроида...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 9 мнения в тази тема така и не се разбра за коя версия на Android се говори...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 9 мнения в тази тема така и не се разбра за коя версия на Android се говори...

Оооо извинявам се много..версията е 4.1.2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой май е инсталирал някой куц ром, защото официална поддръжка на 4.1.2 няма за този телефон... Защо не си свалиш някой стоков ром и не си свиркаш? :) Свали си някой хубав ром, один и действай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Settings > Accounts няма ли начин да се прибави гугълски акаунт? Би трябвало да стане и без да има инсталирани GApps.

За самите GApps - от тук може да се свалят, линка срещу CM 10 (CM 10 е базиран на 4.1 и приложенията трябва да са съвместими). Архивът по принцип е предвиден за флаш през Recovery, но не би трябвало да има проблем да се разархивира и да се инсталира Play Store. В Settings > Security трябва да има отметка на 'Unknown sources'.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Settings > Accounts няма ли начин да се прибави гугълски акаунт? Би трябвало да стане и без да има инсталирани GApps.

За самите GApps - от тук може да се свалят, линка срещу CM 10 (CM 10 е базиран на 4.1 и приложенията трябва да са съвместими). Архивът по принцип е предвиден за флаш през Recovery, но не би трябвало да има проблем да се разархивира и да се инсталира Play Store. В Settings > Security трябва да има отметка на 'Unknown sources'.

Не няма опция за добавяне на гугъл акаунт...благодаря ти за линкчето, надявам се да стане...само се чудя как точно при мене се бъгна тоя телефон  :D  :D  преди да ми го дадат пак му направиха същата процедура и нямаше такива усложнения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма опция за добавяне на гугъл акаунт...благодаря ти за линкчето, надявам се да стане...само се чудя как точно при мене се бъгна тоя телефон  :D  :D  преди да ми го дадат пак му направиха същата процедура и нямаше такива усложнения

само някои от приложенията които бяха в RAR-a се инсталираха обаче не видях да има гугъл плей...просто не мога да установя връзка с гугъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.