Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

От 2-3 дена имам проблем със зареждането на фейсбук.Всичко е ок но като влезн във фейсбу ми излиза товаПубликувано изображение Нямам такъв проблем със други сайтове само с този.Моля някой ако има идея да ми каже как да го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така като гледам тулбарите,които си инсталирал нищо чудно и вирус да имаш..

Опитай да почистиш със ссклеанер,ако няма промяна си за тук http://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0/ на 90% съм сигуреню

П.П

Чак сега забелязах за датата.Фейса много държи на това...

Редактирано от snuri (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност имаш проблем и с някой друг сайт, но просто не си попаднал на него (сайта). Според мен проблема е, че според както показва скрийншота, не ти е вярна датата на компютъра (вероятно и часа). Когато системната дата (и вероятно час) не са верни, някои сайтове се държат по този начин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

adblock+ също от няколко дни има много интензивен филтър за akamaihd.net (демек за фейса де)

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност имаш проблем и с някой друг сайт, но просто не си попаднал на него (сайта). Според мен проблема е, че според както показва скрийншота, не ти е вярна датата на компютъра (вероятно и часа). Когато системната дата (и вероятно час) не са верни, някои сайтове се държат по този начин.

Мерси брат!!!Ня вярвах, че ще се оправи толкова лесно, но ти беше прав.Дори не съм пробвал нещо друго само това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.