Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, нека първо да ви кажа, че темата не е пързалка,както в друг форум помислиха и ми забраниха да пиша.Надявам се някой да пи помогне и още веднъж да кажа, че темата не е пързалка.Имам здравословни проблеми,заради смотания ми баща основно.Пътувам за училище по сумати време , заради смотаните ми родители.Не мога да играя цс, защото като баща ми ме види и се ядосва , понякога ме изгонва от компютъра :@:@.В момента у нас е под 15 градуса, защото баща ми е смотан.Ааа на 18г съм от София момче.Надявам се някой да ме вземе да живея при тях.Ако някой иска повече инфо да пита.Също така не мога да слушам музика спокойно, докато съм на компютъра.Моля ви помогнете ми, като ме вземете да живея у вас :)

Редактирано от thepronoober (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко? НЕ!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.