Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
thepronoober

Проблеми с живота и семейството

Препоръчан отговор

Здравейте, нека първо да ви кажа, че темата не е пързалка,както в друг форум помислиха и ми забраниха да пиша.Надявам се някой да пи помогне и още веднъж да кажа, че темата не е пързалка.Имам здравословни проблеми,заради смотания ми баща основно.Пътувам за училище по сумати време , заради смотаните ми родители.Не мога да играя цс, защото като баща ми ме види и се ядосва , понякога ме изгонва от компютъра :@:@.В момента у нас е под 15 градуса, защото баща ми е смотан.Ааа на 18г съм от София момче.Надявам се някой да ме вземе да живея при тях.Ако някой иска повече инфо да пита.Също така не мога да слушам музика спокойно, докато съм на компютъра.Моля ви помогнете ми, като ме вземете да живея у вас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, нека първо да ви кажа, че темата не е пързалка,както в друг форум помислиха и ми забраниха да пиша.Надявам се някой да пи помогне и още веднъж да кажа, че темата не е пързалка.Имам здравословни проблеми,заради смотания ми баща основно.Пътувам за училище по сумати време , заради смотаните ми родители.Не мога да играя цс, защото като баща ми ме види и се ядосва , понякога ме изгонва от компютъра :@:@.В момента у нас е под 15 градуса, защото баща ми е смотан.Ааа на 18г съм от София момче.Надявам се някой да ме вземе да живея при тях.Ако някой иска повече инфо да пита.Също така не мога да слушам музика спокойно, докато съм на компютъра.Моля ви помогнете ми, като ме вземете да живея у вас :)

дай тел. номер на баща си ....аз ще му обясня някои неща за да му пратя една текстолитова сопа около 50см и 25мм диаметър

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смотания ми баща

смотаните ми родители

баща ми е смотан 

Ще взема да те взема у нас и като ударя ключа на вратата, след 20 минути бой ще ревеш за прекрасния си баща и ще искаш поне три живота да изживееш с него...

Нали знаеш, че си един мързелив и неблагодарен келеш?

М?

Знаеш ли?

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще взема да те взема у нас и като ударя ключа на вратата, след 20 минути бой ще ревеш за прекрасния си баща и ще искаш поне три живота да изживееш с него...

М?

Знаеш ли?

неблагодарен за какво, че мръзна зимата ли?Ахахах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неблагодарен за какво, че мръзна зимата ли?Ахахах

Като си на 18 заминавай да работиш да изкарваш пари и си направи 30 градуса у вас като ти е кеф...

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М?

Знаеш ли?

ако не иска да дойде у вас ще го взема у нас и пак след 20 минути ще реве за баща си и майка си

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си на 18 заминавай да работиш да изкарваш пари и си направи 30 градуса у вас като ти е кеф...

аман от диви селски хейтъри по българските форуми . Нямам думи :X

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе, пич ако на 18 ти е толкова акъла да напишеш това дето си го сътворил в първия си пост, то и аз нямам думи. Надявам се да не си минал 14, инак лоша работа...

Редактирано от scepsis (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, прав си.

Я обясни сега накратко що мръзнеш заради баща си и с какво точно са смотани родителите ти?!?!

Ама ясно и конкретно, а не да разтягаш локуми...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, прав си.

Я обясни сега накратко що мръзнеш заради баща си и с какво точно са смотани родителите ти?!?!

Ама ясно и конкретно, а не да разтягаш локуми...

Стара къща ,стара дограма.Мързелив баща да я ремонтира. А и мързелива майка да ми направи що годе прилични условия за един тинейджър и да живея при нея в София.

Редактирано от thepronoober (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стара къща ,стара дограма.Мързелив баща да я ремонтира. А и мързелива майка да ми направи що годе прилични условия за един тинейджър и да живея при нея в София.

я пак отначало ако обичаш

какво значи мързелив?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я пак отначало ако обичаш

какво значи мързелив?

Да може да спести пари да ремонтира къщата, а да не я ремонтира :X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти да не мислиш , че на всички освен теб им е супер всичко и всичко в живота им е подредено и имат каквото си пожелаят?

Предполагам родителите ти са разведени или разделени и ти живееш при баща си предполагам някъде на село около София или по-далеч.

Замисляш ли се защо баща ти не ремонтира къщата? Говорил ли си с него по този въпрос? Може би яко имаше пари досега да я е оправил.

Майка ти вероятно и тя няма средства и едва ли е богата да ти осигури подходящи условия.

За музиката е нормално щом живееш с някого или дори със съседи в близост да се съобразяваш да не правиш дискотека както повечето на твоята възраст. Слушай си със слушалки. Хем ще ти е кеф силно, хем няма да пречиш на баща си.

Не знаеш колко е гадно и какъв ужас и изведнъж да заживееш в чужда къща пък била тя и на приятел. В собствения дом е най-добре, но още явно не го осъзнаваш.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да може да спести пари да ремонтира къщата, а да не я ремонтира :X

виж сега, има едни прости и ясни правила: докато ядеш техния хляб ще правиш и ще се съобразяваш с това което те искат от теб. В момента, в който сам започнеш да изкарваш пари и да се грижиш за себе си можеш да се съобразяваш единствено със себе си. 

• Харесва ми 14

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема е пързалка. Ако не е значи нещо му куца на младежа.

Аз не съм постигнал кой знае какво, но на 17 завърших даскало в Русия и вместо да остана там с родителите си се прибрах към България където учих и работих. Завърших университет в Пловдив и работя нещо коренно различно от специалността ми, но в чужбина и доста добре платено за БГ стандарта. Мисълта ми е, че щом аз, дето не съм чак толкова ученолюбив или работлив (в смисъл да градя кариера или да се спуквам от бачкане) съм успял, какво да кажем за теб който си на 18 и имаш стимул да живееш отделно от вашите и да си цъкаш на воля CS. В София поне работа бол, за едното ядене и квартира все ще изкараш. Я се стегни малко и трий темата да не ти се смеят хората.

Или ходи малко студент в друг град, общежитията са евтини, столовите също, само чат - пат на лекции и изпити трябва да се явяваш.

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И докато яде техния хляб няма лошо да има своите желания, но да намира начин да ги споделя в спокоен разговор с родителите си и да не забравя, че това са най-близките му хора. Авторът на темата дали си представя въобще каква болка би им причил, ако прочетат тази тема, примерно.

Казваш, че баща ти събрал пари за ремонт, а го мързи да ремонтира - защо не му предложиш помощта си, като си на толкова години... Тези неща се изясняват с разговор очи в очи и с взаимни отстъпки и разбиране.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм...Туй защото в България е ,,прието,,родителите да дондуркат децата си едва ли не докато фанат пенсия.Я да е като ,,на Запад,,- както му казваме.Станеш ли пълнолетен (16)-шут и се оправяш сам!Аз откакто съм завършил не съм взел една стотинка от никой!Боря се с живота,чупя си главата сам и се уча от грешките си - и те така...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж сега, има едни прости и ясни правила: докато ядеш техния хляб ще правиш и ще се съобразяваш с това което те искат от теб.

Странно правило има в къщата му. Забранена е играта на CS.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И докато яде техния хляб няма лошо да има своите желания, но да намира начин да ги споделя в спокоен разговор с родителите си и да не забравя, че това са най-близките му хора. Авторът на темата дали си представя въобще каква болка би им причил, ако прочетат тази тема, примерно.

Казваш, че баща ти събрал пари за ремонт, а го мързи да ремонтира - защо не му предложиш помощта си, като си на толкова години... Тези неща се изясняват с разговор очи в очи и с взаимни отстъпки и разбиране.

Чели са подобни теми и никаква болка не съм им причинил.Само ме оплюват за щяло и нещяло без да вършат нищо кой знае какво за мене.Също така не им пука за здравословните ми проблеми :X:X:X.

Странно правило има в къщата му. Забранена е играта на CS.

Просто баща ми е един мързели дебелак, който не му пука за хигиената в къщи много,много и всичко е тотално объркано.

Ако бях в Германия например едва ли щях да се оплаквам от нещо.В Германия почти всяко семейство я има хубав компютър, я пс3/4 , я скъпи смартфони,я хубав лед телевизор. В България всички сме нещасници и мизерници.

Направо да си тегля ножа, защото никой май няма да ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... почти всяко семейство я има хубав компютър, я пс3/4 , я скъпи смартфони,я хубав лед телевизор.

И това ли е най-важното на света?

Значи мама и тати ти осигуряват насъщния хляб, а ти искаш още и още... Бъди благодарен, че ги имаш. Ако останеш сам и трябва да започнеш от нулата, и на кинескопен телевизор ще се радваш.

Повярвай, животът е възможен и без смартфон. А истинските приятели не са във фейсбук. И стойностен човек не те правят предметите, които притежаваш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз до колкото разбрах търсиш някой, който да ти даде възможност да си играеш на игрички и да слушаш музика, да те храни облича и да ти е топличко. Пич, ставаме двама...и на мен покрива ми тече, в момента съм без работа и си търся местенце, където ще ме гледат, докато аз си вися по цял ден из форумите. Желаещи да ме приберат?

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто баща ми е един мързели дебелак, който не му пука за хигиената в къщи много,много и всичко е тотално объркано.

Твоята работа каква е по цял ден?

Направо да си тегля ножа, защото никой май няма да ми помогне.

Ако не можеш да си помогнеш сам,няма кой да го направи.

Намери си работа,събери си пари и си купи каквото искаш,направи си ремонт на къщата(баща ти едва ли ще ти забрани) и се радвай на живота.

Да,населението в държавата ни е бедно,повечето хора нямат големи финансови възможности,но да мислиш за самоубийство трябва да си или много,ама много тъп или психически не добре(това е най-тежкия грях).

Не е лесно!То ако всичко ставаше ей така,живота нямаше да е интересен :) .Трябва да се потрудиш,това е цялата работа.

Вземи се в ръце и се радвай,че имаш поне това(родители и къща),защото има хора,които нямат нищо,нямат дори покрив над главите си.

Лека вечер от мен :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът, след като си на 18 години и умееш да намираш кусурите на родителите си, без да намериш нито един проблем в себе си, дори и в това, че явно даже стаята си не чистиш, няма да има кой да прояви разбирането, което търсиш.

И ако темата наистина не е пързалка, а сериозно искаш да опиташ поне да направиш първата крачка към някакво реално решение на проблема, който самият ти виждаш, се обади на подразделението на Агенцията за социално подпомагане в твоя град. Най-малкото ще те насочат към реален път, по който да тръгнеш за решаване на проблемите си. Има Центрове за социална рехабилитация и интеграция, включително и за хора със здравословни проблеми.

Като поднасяш проблемите си във форумите, при това по този начин, е ясно, че никой няма да ти каже - пич, ела у нас, и дори няма да си чистиш стаята, а цял ден ще лежиш, ще си цъкаш на компа, и ще си слушаш музика...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз до колкото разбрах търсиш някой, който да ти даде възможност да си играеш на игрички и да слушаш музика, да те храни облича и да ти е топличко. Пич, ставаме двама...и на мен покрива ми тече, в момента съм без работа и си търся местенце, където ще ме гледат, докато аз си вися по цял ден из форумите. Желаещи да ме приберат?

теб ?! :no-no: 

Не, нее ....

По-скоро бих прибрал автора на темата.Даже ще го облека безплатно с едни хубави бели одежди.Ще е на чистичко, топличко.храна -сутрин, обед,  вечер.Три пъти седмично-задъжително месо, в петък-риба. Стаите са с по три легла, има ЛЕД-телевизори.Виж компютър няма как да му се осигури, за което искрено съжалявам :( . Не за друго, ами просто защото съквартирантите му ще му го вземат , но пък температурата в стаите не пада под 23 градуса и ще му е топличко  :) 

Е, само не знам само дали дизайнът на дрехите ще му хареса - не са Долче и Габана, но са с авангардна кройка на ръкавите.

И да, никой за нищо  няма да го кара да работи или да му се кара.Напротив -всички ще го слушат с най-голямо внимание.

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът, след като си на 18 години и умееш да намираш кусурите на родителите си, без да намериш нито един проблем в себе си, дори и в това, че явно даже стаята си не чистиш, няма да има кой да прояви разбирането, което търсиш.

И ако темата наистина не е пързалка, а сериозно искаш да опиташ поне да направиш първата крачка към някакво реално решение на проблема, който самият ти виждаш, се обади на подразделението на Агенцията за социално подпомагане в твоя град. Най-малкото ще те насочат към реален път, по който да тръгнеш за решаване на проблемите си. Има Центрове за социална рехабилитация и интеграция, включително и за хора със здравословни проблеми.

Като поднасяш проблемите си във форумите, при това по този начин, е ясно, че никой няма да ти каже - пич, ела у нас, и дори няма да си чистиш стаята, а цял ден ще лежиш, ще си цъкаш на компа, и ще си слушаш музика...

преди години някъде 2 бях в Агенцията за социално подпомагане и нищоо :D .

теб ?! :no-no:

Не, нее ....

По-скоро бих прибрал автора на темата.Даже ще го облека безплатно с едни хубави бели одежди.Ще е на чистичко, топличко.храна -сутрин, обед,  вечер.Три пъти седмично-задъжително месо, в петък-риба. Стаите са с по три легла, има ЛЕД-телевизори.Виж компютър няма как да му се осигури, за което искрено съжалявам :( . Не за друго, ами просто защото съквартирантите му ще му го вземат , но пък температурата в стаите не пада под 23 градуса и ще му е топличко  :)

Е, само не знам само дали дизайнът на дрехите ще му хареса - не са Долче и Габана, но са с авангардна кройка на ръкавите.

И да, никой за нищо  няма да го кара да работи или да му се кара.Напротив -всички ще го слушат с най-голямо внимание.

Щеше да е добре да е истина :D.  И май доколкото знам си има закони, докато съм ученик/студент да получавам пари от родителите ми :). Ако това се случи, като започна работа, ще ми е кеф да давам пари на тези хора :), просто ей така защото са ми помогнали в тежък момент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.