Премини към съдържанието
Rymen Iordanov

Защо имам и на двата дяла ( C: / D: ) на компютъра Windows XP

Препоръчан отговор

Искам да попитам защо имам на ( локален диск D: ) Windows,както и на ( локален диск C: ) .... нали трябва да е само на единия->т.е (локален диск C:)Уж не съм правил грешки при преинсталацията.............. и мога ли да изтрия единия ,този който е (C:) защото там ми е най-много свободното място

post-295784-0-16642200-1390833377_thumb.

post-295784-0-76916900-1390833383_thumb.

post-295784-0-33715500-1390833389_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно преди там е била ОС, т.е. на дял D:/. Изтрий този който е ненужния, ама внимавай много да не направиш някоя беля.

ПС: За да си сигурен къде в момента е инсталаирана ос, отвори msconfig и в раздела boot ще намериш нужното.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам защо имам на ( локален диск D: ) Windows,както и на ( локален диск C: ) .... нали трябва да е само на единия->т.е (локален диск C:)Уж не съм правил грешки при преинсталацията.............. и мога ли да изтрия единия ,този който е (C:) защото там ми е най-много свободното място

Това е така , защото не си направил "чиста" инсталация. Сложи отново бутващия диск/флашка и форматирай и двата дяла и  задай D: като дял , на който да ти бъде инсталиран Windows-a.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е така , защото не си направил "чиста" инсталация. Сложи отново бутващия диск/флашка и форматирай и двата дяла и  задай D: като дял , на който да ти бъде инсталиран Windows-a.

Не така по-скоро ще омаца цялата работа. Та тя си е омацана де, ама за да не стане още по-омацана, нека си провери на кой дял текущо е инсталирана ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не така по-скоро ще омаца цялата работа. Та тя си е омацана де, ама за да не стане още по-омацана, нека си провери на кой дял текущо е инсталирана ОС.

Ще има май тема помощ Windows спря да работи. Нека постващия си прехвърли информацията, която му трябва и е ценна. Да си форматира отново харда и да го раздели на дялове и да си инсталира коректна и чиста ОС. Ако не знае как да си намери човек, който да го направи. След това ще може спокойно да работи и ако се налага да си отстранява проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.