Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте.Направих си клипчето което исках(Направено е от няколко клипа/видеота,музика и т.н) ии всичко е наред,но..понеже съм нов още с тази програма не успявам да го ..как да се изкажа ..Не мога да го направя на цял клип който да изкарам от програмата и да пратя примерно на приятели и т.н ако ме разбирате.Въпроса ми е от къде да го направя ? Пробвах с Рендер/Експорт ,но май не е това.Благодаря предварително.П.С От "Рендер" пробвах десетки пъти и освен да го изкарам само клипчето без музиката или само музиката без клипа и е по 5-6 секунди само..а е доста по-голямо.

Редактирано от Liubomir Livrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте.Направих си клипчето което исках(Направено е от няколко клипа/видеота,музика и т.н) ии всичко е наред,но..понеже съм нов още с тази програма не успявам да го ..как да се изкажа ..Не мога да го направя на цял клип който да изкарам от програмата и да пратя примерно на приятели и т.н ако ме разбирате.Въпроса ми е от къде да го направя ? Пробвах с Рендер/Експорт ,но май не е това.Благодаря предварително.П.С От "Рендер" пробвах десетки пъти и освен да го изкарам само клипчето без музиката или само музиката без клипа и е по 5-6 секунди само..а е доста по-голямо.

Програмата има Help меню! Отваряте го, превеждате си го на български и почвате да се учите по малко. То не става така - заредил я преди час и направил клип 30 минути. Иска работа с нея. Тук никой не ще седне и да обяснява как се работи с една твърде сложна програма.Успех! А и има много уроци, даже и в този форум.Разгледайте по обстойно!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата има Help меню! Отваряте го, превеждате си го на български и почвате да се уяите по малко. то не става така - заредил я преди час и направил клип 30 минути. Иска работа с нея. Тук никой не ще седне и да обяснява как се работи с една твърде сложна програма.Успех! А и има много уроци, даже и в този форум.Разгледайте по обстойно!

Търся помощ ,а не някой да ме поучава и да ме упреква. Благодаря ти за отделеното време ,но не беше нужно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Търся помощ ,а не някой да ме поучава и да ме упреква. Благодаря ти за отделеното време ,но не беше нужно.

"...а не някой да ме поучава и да ме упреква"

Никой не те упреква ни поучава! Не ми е ясно само като знаеш, защо тогава питаш. Вярваш ли, че някой ще седне и ще ти изнесе лекция, как се работи точно с тази програма? А и като те гледам как само питаш, едва ли ще ти е по силите да се справиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"...а не някой да ме поучава и да ме упреква"

Никой не те упреква ни поучава! Не ми е ясно само като знаеш, защо тогава питаш. Вярваш ли, че някой ще седне и ще ти изнесе лекция, как се работи точно с тази програма? А и като те гледам как само питаш, едва ли ще ти е по силите да се справиш!

Как питам?За 2дни успях да си направя клипа ,който е изграден от сумати видео-та,ефекти и т.н.Това което успях да науча.Самоук без от никъде да гледам,но не успях да намеря от къде да го направя цялостен.Обаче явно съм объркал мястото на което е трябвало да потърся помощ.Твърде много всезнайковци са се навъдили ,които единственото което правят е да парадират с нещо което знаят или с нещо което си мислят,че зная. Лека вечер.

Редактирано от Liubomir Livrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.