Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте преинсталираха ми лапопа но нямам диска с driver-ите за Bluetotch и сега нямам блутот къде да ги намеря ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте преинсталираха ми лапопа но нямам диска с driver-ите за Bluetotch и сега нямам блутот къде да ги намеря ?

От тук ще ги намериш:  http://www.dell.com/support/drivers/us/en/04/Product/inspiron-15-m5010

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

къде да търся

Показал съм ти плевнята, а ти си намери сам вратата. Размърдай се малко и пусни в действие сивото вещество! Ето:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли кой драйвер  ти трябва ?  Щото ако не знаеш   първо се информирай кой точно е  модела и след това тегли и инсталирай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли кой драйвер  ти трябва ?  Щото ако не знаеш   първо се информирай кой точно е  модела и след това тегли и инсталирай. 

пише отстрани няма намерени файлове

изтеглих driver-а ама не ми излиза пак отстрани отдоло попринцип трябва там отдоло в дясно да излиза иконката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

изтеглих driver-а ама не ми излиза пак отстрани отдоло попринцип трябва там отдоло в дясно да излиза иконката

Иконката ще ти излезне при положение , че лаптопа е открил новият хардуер. След това ще последва съобщение, че последният е инсталиран правилно или не и тогава си готов за работа или ще търсиш проблема в донгъла!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я ни покажи с линк кой точно драйвер си изтеглил.Съобрази ли го и с вида на операционната си система?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде пише ,че няма файлове, колегата ти е поднесъл на тепсия,слез малко надолу и  от Network където има цели пет драйвера си избери, който ти трябава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде пише ,че няма файлове, колегата ти е поднесъл на тепсия,слез малко надолу и  от Network където има цели пет драйвера си избери, който ти трябава

Оправих всичко както сте показали Thanks на всички който ми помогнаха 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих всичко както сте показали Thanks на всички който ми помогнаха 

Е можеш и на Български да Благодариш на колегите,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е можеш и на Български да Благодариш на колегите,

Разбира се отново БЛАГОДАРЯ на всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.