Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели.На скоро си взех един телевизор,който има функцията 3D,но обаче не разчита DTS аудиото и няма звук.Затова пробвах няколко опита да конвентирам аудиото в AC3 формат.Не съм сигурен дали е станало.И искам ако някой знае player с който мога да проверя формата на audio-то.Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво ти е специална програма.Пускаш си с Potplayer (например ;) ) ,натискаш таб и ти дава необходимото инфо ;)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приложението MediaInfo от KLite Codec pack Full.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приложението MediaInfo от KLite Codec pack Full.

Самостоятелно, също е възможно да се инсталира. Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво ти е специална програма.Пускаш си с Potplayer (например ;) ) ,натискаш таб и ти дава необходимото инфо ;)

Публикувано изображение

Тази програма какво точно трябва да представлява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма какво точно трябва да представлява?

Това е плеър! Не си ли чувал за него? Иначе с  KMP също с таб дава това инфо,но...него просто не го ползвам-има защо! :ph34r:

С кой плеър си пускаш филми?-питам,защото има и други дето дават подобно инфо! Иначе ако искаш ще ти кажа откъде и как да си изтеглиш и настроиш този плеър (Potplayer)-който за мен е най-добрия! А иначе за конверсията от DTS на AC3 явно вече знаеш как става :) Ясно,че си пускаш филми с ,,флашка,,на TВ-то,но и един читав плеър на ПЦ-то мисля няма да ти е излишен ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от GODzillata
      Привет!
      Телевизорът е свързан с компа чрез кабел в LAN мрежа и си гледам филмите на тв-то *.avi филми без проблеми, докато *.mkv да речем, ги пускам през HDMI кабела.
      НО - някои домашни клипове, правени с телефон или камера и след това са минали през render на Sony Vegas - нямат звук през LAN-a, докато през HDMI имат.
      Какъв може да е проблема?
    • от Ndishev
      Здравейте имам следния проблем с посочения в заглавието телевизор. 
      Телевизора е закупен преди 4г и е ползван 2. От 2г стои в кашон докато не ми потрябва. 
      Докато чаках да дойдат за инсталация на цифрова телевизия си включих аналогова с коксиалн кабел. Дойде един съсед и каза, че телевизора има вграден цифров тунер и може по коксиалния да се пусне цифрова. Разбира се аз се съгласих. 
      Та по време на настройките заби и той го изключи от контакта. При включване отново телевизора сам се включи, светна зеления индикатор но дава черен екран. 
      Стоя дълго време изключен и също така включен но не реагира. 
      Не намерих в нета никакво рвшение, четох за подобен случай който телевизора бил в режим на търсене на канали. Пробвах с комбинациите които намерих за връщане на заводски настройки, но просто не реагира. 
      Дали случайно някой знае как да се върнат заводските настройки или нещо да се направи. Все пак ако не е сериозен проблем да спестя разходите по техник. 
      Мерси предварително. 

• от Деньо Денев
      Здравейте! На скоро си купих ТВ ето този модел  https://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55-138-cm-55mu6102-4k-ultra-hd-ue55mu6102kxxh/pd/DP3V67BBM/  55MU6102 на самсунг и всичко си е ок, но има само един проблем, който не мога да оправя и то е не може да разпознае български когато говоря на микрофона на  дистанционното. Какво трябва да променя и направя, благодаря!
    • от Kiryakov Daniel
      Здравейте, колеги

Искам да закупя телевизор до 900 лв. който да е 4K и задължително да има HDR. Колкото по-малък, толкова е по-добре, защото се гледа на около метър разстояние. 
      Имам си основен телевизор SONY 49 X80C.
      Телевизора който искам да закупя ще се ползва само за PlayStation 4 PRO и гледане на филми в Netflix. Спрял съм се на два модела и те са:

https://zora.bg/product/43pus626212-1
      https://zora.bg/product/ue40mu6102-1

Кой от двата модела има по-добра картина и по-добър HDR? Външният вид не ме интересува толкова както и стойката, в случаят на Philips ми харесва повече.

Благодаря предварително за отговорите!
    • от Martin Manchev
      Здравейте на всички,
      Имам нужда от малко помощ за избирането на компютърна конфигурация за 3D визуализация. За момента, програмите, които ще се използват са: 3dMax, AutoCAD, VRay, Google SkechUp. Най-вероятно и други, но тези ще са основните. Честно казано в момента се двоумя, дали да се опитам да сглобя някакъв компютър или да взема някоя втора ръка работна станция. Работните станции, които гледах бяха до около 2000-2300лв и не мога да преценя дали си заслужават ( Lenovo ThinkStation D30, HP Workstation Z820) 
      Разгледах доста бечмарк тестове и не бих казал, че наличието на много ядра в тези работни станции води да страшна производителност. В бечмарк класацията на VRay (тук) се вижда, че по новите процесори макар и с по-малко ядра се справят доста добре...което е нормално все пак трябва да има еволюция. 
      От това което разгледах, може би процесорите AMD Ryzen 7 1600X/1700X/1800X,  Intel Core i7-7820X не са лош вариант и може би някоя от тези карти GTX1080, GTX 1050, GeForce GTX 1050 Ti. Но, честно казано....малко стрелям във въздуха.
      Ако случайно се намира някой по запознат в избирането/създаването на конфигурация за 3d визуализация, бих го помолил за малко помощ.
      *Това което съм цитирал като процесори и видео карти не е задължително, а по-скоро като предположение. 
      Бюджетът с който разполагам е около 2000-2300лв, като това е само за компютърът, без монитора и каквато и да е било друга периферия.
      *Конфигурацията може да бъде без SDD, тъй като имам едно 256gb.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.