Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ето компютъра: http://technomarket.bg/products/09126053/acer-aspire-xc100-we1200както си го купих беше с линукс но понеже не ми харесва и съм свикнал с уиндолс си сложих 32 битова осмица и не вървеше добре клиповете в интернет ми сечеха после сложих 64 битова и нямаше проблем отначало с интернет експлорер след като инсталирах гугъл хром обаче разбрах че пак сече помислих че е бъгъв уиндолса и си свалих друга осмица пак 64 битова но пак същото по късно разбрах че не само хрома но и повечето други 32 битови програми не върят добре например за филми ползвам гом плейър пуснах филм почна да изостава аудиото помислих че е от филма и си свалих друг пак съъщото ако някой има на идея какво става и как да го оправя моля помогнете. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвъри сложи ли?

П.С

Можеше да питаш преди да купуваш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си всички драйвъри :)

Тая осмица,която слагате,дали е оригинална? Ако не е ,много е възможно да прави проблеми.

Извод-слагайте седмицата и си свиркайте.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще пробвам 7 мица никога не съм имал оригинален уиндолс :)

Ако Windows 8 не е оригинален, доста проблеми ще си имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Windows 8 не е оригинален, доста проблеми ще си имаш.

Глупости. Лично тествано откакто излезе осмицата до ден днешен (от скоро 8.1 всъщност). Този хардуер нищо чудно и от hd видео и интернет браузер да се задъхва... особено ако има и нещо друго пуснато.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости. Лично тествано откакто излезе осмицата до ден днешен (от скоро 8.1 всъщност). Този хардуер нищо чудно и от hd видео и интернет браузер да се задъхва... особено ако има и нещо друго пуснато.

Добре, няма да споря лично мое мнение и наблюдение. С хакната осмица просто страхотни проблеми има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата работа и с уиндолс 7 доколкото за 8 - мицата откакто я има съм с нея и до сега нема ядове. Направо незнам кво става нещо пак с интернет експлорера нема ядове инсталирах хром пак същата работа :@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е в ос според мен, като проверих този процесор в гугъл положението изглежда трагично. Май тая конфигурация толкова си може.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да но странното е че на 64 битови програми е добре като интернет експлорера или уатърфокс или сафари примерно но би трябшало и 32 битовите да вървят перфектно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно клиповете в интернет: Flash player натоварва доста процесора и както каза pecooo:

Май тая конфигурация толкова си може.

Може да опитате да забраните Hardware acceleration, като махнете отметката на "Enable hardware acceleration". Натискате десен бутон върху екрана в ютуб, избирате Settings и първото меню е това което търсите. Не се очаква огромна разлика, но може да опитате.

Хардуерното ускорение е с цел облекчение на процесора . Ако проблемът е в процесора, това няма да помогне, но понеже не е сигурно, може да опитате. Това действие го препоръчват и във форума на Adobe при проблем с насичане или крашване.

Редактирано от g060dimitrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.