Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трябва ми геймърска конфигурация до 1600 лв.Конфигурацията е за един приятел и той играе cs,minecraft .........,но искам да ми дадете предложение което да може да подкара и Battlefield 4,защото след време ще иска това да играе.Той няма монитори,кутии така,че трябва да включва всичко(без клавиатура и мишка,колони........)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AOC 23 IPS 6ms VGA DVI I2369VI5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150GB B85-HD3 /11502X4G DDR3 1600G ADATA XPG CL91T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARRSAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOSTPSU FORTRON RIDER 550 BRONZECM N400 BLACK/USB3 X 2 /NO PSUA-DATA SSD SP900 64GB SATA3Обща стойност - 1 587.66 лв. с ДДС http://nikem-bg.net/cart/1005969p1r49716p1r49180p1r50101p1r48235p1r50071p1r46974p1r49616p1r45985p1rf.html

Почти същото предложение като колегата над мен, но с тази разлика по-добра кутия и захранване, както и съм добавил 64GB SSD. За мониторът ще кажа, че е идеален за тези пари(имам същият само, че 21,5"). :)

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 595.09 лв. с ДДС
Предложение с АМД. Възможен е и клок след време. Само трябва да вземеш охладител. Видеото е достатъчно производително за Full HD. Със сравнително качествен монитор.
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти същото, но с по-добра видеокарта:

Обща стойност - 1 604.37 лв. с ДДС

Едит: Почти същото, като пост 3 де:)
Редактирано от tahumba (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя и цената му такава! :D

Що, 250 евра не са кой знае колко, особено за един европеец. :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престанете да пускате теми за развлечение! incredibl3, хубаво ще е да се появиш и да драснеш няколко реда, а не да се мъчим да предлагаме и да си говорим сами! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престанете да пускате теми за развлечение! incredibl3, хубаво ще е да се появиш и да драснеш няколко реда, а не да се мъчим да предлагаме и да си говорим сами!

Какви развлечения :X аз получих отговора вече решението е негово коя конфигурация ще избере !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви развлечения :X аз получих отговора вече решението е негово коя конфигурация ще избере !!

Ами толкова ли беше трудно да го мъцнеш това по-рано? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете,не искам да отварям 1000 теми и да ви попитам тук спешно да ми кажете какви са тея wireless mouse защото един приятел след няколко дена има рожден ден и реших това да му подаря.Обаче те имат ли кабел и ако не как се поставят в компютъра?Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми безжични, вместо кабел се ползва малък wi-fi адаптер, който върви в комплект с мишката. Малък е по-размери...

Аз имам една такава и мога да споделя мнение че не става за гейминг. Мишката е на Майкрософт, комплекта с клавиатурата струваше 90лв... Т.е. не е най-нисък клас.

Цялата тази тирада е да кажа, че е възможно мишката да не става за гейминг. Ако се взима с тази цел, предполагам че колеги с повече опит ще се опитат да ви насочат към най-удачното решение.

Редактирано от Игнатов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.