Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си взема нов телеефон до 500 лева като основното ми изискване е ОС да бъде Андроид. Спрял съм се на това LG.

Редактирано от cappie (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе-долу отговаря на съвременните изисквания за телефон,много добър дисплей,стар процесор,още по-стара версия на Андроид и най-вече скъп.

Искам да си взема нов телеефон до 500 лева като основното ми изискване е ОС да бъде Андроид. Спрял съм се на това LG.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе-долу отговаря на съвременните изисквания за телефон,много добър дисплей,стар процесор,още по-стара версия на Андроид и най-вече скъп.

Добре за тези пари кое е най-доброто, което мога да взема ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не разгледаш сайтовете за втора употреба. Има добри предложения дори с остатъчна гаранция и т.н. Samsung Galaxy s3 Samsung Galaxy Note2 с остатъчна гаранция

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC Desire 500 

май влизаш в цената и е добро предложение за тия пари. 

Успех. 

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стар процесор ли ? По-добре добър двуядрен процесор отколкото слаб четриядрен. Процесора си е много добър даже ! Тест http://www.phonearena.com/reviews/LG-Optimus-L9-II-Review_id3525/page/2 LG L9 2 бие Desire 500 на всички тестове ! Може да добавиш и други телефони за сравнение. Почни да четеш андроид новини, за LG L9 2 към средата на годината се очаква Android 4.4 :) Софтуера на LG е великолепен с много приложения и добър мултитаскинг, няма насичания,прескачане на кадри и т.н както софтуера на Samsung.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си. ЛГ-то е по-добър. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз гледах тестовете и срaвнения межу Lg-то и HTC-то и ЛГ-то е по-добрият избор. Не знам защо всички сте луднали по този Desire ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG Optimus G E975 Това е твоя телефон, ако 30лв. не са ти проблем. Много добър телефон с прекрасни х-ки :) GPS е със GLONASS, камерата е много добра прави прекрасни снимки на ниска осветеност, ANTUTU - 19078, Ревю  DISPLAY Type True HD-IPS + LCD capacitive touchscreen, 16M colors Size 768 x 1280 pixels, 4.7 inches (~318 ppi pixel density) Multitouch Yes Protection Corning Gorilla Glass 2

Dolby mobile sound enhancement

MEMORYCard slotNoInternal32 GB (25 GB user available), 2 GB RAM

WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot Bluetooth Yes, v4.0 with A2DP NFC Yes

Primary 13 MP, autofocus, LED flash,check quality Features Geo-tagging, face detection, image stabilization, HDR Video Yes, 1080p@30fps, check quality Secondary Yes, 1.3 MP
OS Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) планира се ъпдейт до 4.4 Chipset Qualcomm MDM9615/APQ8064 CPU Quad-core 1.5 GHz Krait GPU Adreno 320 Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass
GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS
- TV-out (via MHL A/V link) 
Поддържа HDMI - 
But the MHL port enables video output by using a MHL-to-HDMI dongle - MHL Adapter Micro USB to HDMI Adapter, White

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG Optimus G E975 Това е твоя телефон, ако 30лв. не са ти проблем. Много добър телефон с прекрасни х-ки :) GPS е със GLONASS, камерата е много добра прави прекрасни снимки на ниска осветеност, ANTUTU - 19078, Ревю  DISPLAY Type True HD-IPS + LCD capacitive touchscreen, 16M colors Size 768 x 1280 pixels, 4.7 inches (~318 ppi pixel density) Multitouch Yes Protection Corning Gorilla Glass 2

Dolby mobile sound enhancement

MEMORYCard slotNoInternal32 GB (25 GB user available), 2 GB RAM

WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot Bluetooth Yes, v4.0 with A2DP NFC Yes

Primary 13 MP, autofocus, LED flash,check quality Features Geo-tagging, face detection, image stabilization, HDR Video Yes, 1080p@30fps, check quality Secondary Yes, 1.3 MP

OS Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) планира се ъпдейт до 4.4 Chipset Qualcomm MDM9615/APQ8064 CPU Quad-core 1.5 GHz Krait GPU Adreno 320 Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass

GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS

- TV-out (via MHL A/V link) 

Поддържа HDMI - But the MHL port enables video output by using a MHL-to-HDMI dongle - MHL Adapter Micro USB to HDMI Adapter, White

Аз исках да го взема на изплащане, но от този сайт маи няма такава опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз исках да го взема на изплащане, но от този сайт маи няма такава опция.

Никъде го няма на изплащане :( Остава варианта със LG L9 II :) LG Optimus L9 II Тука е с 50 кинта по-евтино :) Сайта е коректен :) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде го няма на изплащане :( Остава варианта със LG L9 II :) LG Optimus L9 II Тука е с 50 кинта по-евтино :) Сайта е коректен :) 

А дали са коректни спрямо гаранциите, които предлагат за кражба, заливане и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коректни са, няма да имаш проблеми :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги ,за да не пускам нова тема реших да драсна в тази.Един приятел реши да си взема телефон,понеже стария тотално даде фира и ми звънна за съъвет - искал нещо до 500 кинта.Аз го насочих към Samsung S3,въпреки че съм Сони  фен ,но май ще се преориентирам след последното разочарование с xperia arc s.Както и да е , за 3-ката чувам противоречиви мнения,аз лично като му гледам характеристиките изглежда доста добре.LG го изключваме като опция.Моля дайте някакво мнение за Самсунга и евентуално препоръчайте нещо за тези пари - Сони или НТС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги ,за да не пускам нова тема реших да драсна в тази.Един приятел реши да си взема телефон,понеже стария тотално даде фира и ми звънна за съъвет - искал нещо до 500 кинта.Аз го насочих към Samsung S3,въпреки че съм Сони  фен ,но май ще се преориентирам след последното разочарование с xperia arc s.Както и да е , за 3-ката чувам противоречиви мнения,аз лично като му гледам характеристиките изглежда доста добре.LG го изключваме като опция.Моля дайте някакво мнение за Самсунга и евентуално препоръчайте нещо за тези пари - Сони или НТС

Има доста по добри телефони за 500-550 лева , няма смисъл да се набутва за Самсунг S3 телефона е хубав но е с 1 ГБ рам и няма да получава повече ъпдейти за Андроид, след няколко месеца 1гб рам ще бъде вече малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега andibgpz аз съм в подобна дилема търся си телефон за подарък и почти окончателно се спрях на LG G2 mini, като изключим че е с 1 GB RAM, изглежда чудесен точно като по - малък брат на LG G2 :) - а ти защо си отписал всички LG не знам... Препоръчват ми също така много хора, Huawei Ascend P6 току що го разгледах доста добро телефонче изглежда, голямо предимство е за видеоразговори по скайп и подобни предната му камера е 5 MP ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.