Премини към съдържанието
Dubsy

Не мога да отварям .exe файлове! Моля Ви се помогнете :)

Препоръчан отговор

Добър вечер ! Сканирах си системата с "Malwarebytes Anti-Malware 1.75.0.1300" понеже ми изчезнаха иконите и старт менюто и работих с "Task Manager" изтеглих въпросната пррограмка пуснах я да търси и ми намери вируси.. Без да искам не знам по какъв акъл маркирах абсолютно всички резултати които са намерени като вируси дори и регистратури.. От тогава не мога да отварям .exe файлове.. Намерих някой теми в които дават .exe регистратура използвам я пита ме дали да я впише в системата натискам да и мога да отварям .exe но след като отворя какъвто и да е било .exe файл след това пак трябва да цъкам постоянно регистратурата та да ми се отвори пак желан от мен .exe файл.. Моля Ви се помогнете :)

Регистратура: Имам в предвит Registry Key :)

П.С Благодаря предварително :)

Редактирано от Dubsy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами изтегли тази програмка. Пусни я да поправи каквото ще поправя . Рестартирай системата и виж какво е положението .

http://www.softpedia.com/progDownload/Tweaking-com-Windows-Repair-Download-195211.html

Ако нещата не са добре , системата ти ще бъде прегледана и от компетентните по зарази колеги .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следвайте стъпките на инструкцията: Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Благодаря ви..! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.