Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

След като стартирах програмата TuneUp Utilities, за да ми оптимизира системата, ми изчезнаха темите за Win7. Ако се опитам да изтегля нови, също не ги визуализира. Някой има ли идея от какво може да е? Възможно ли е да е проблем с видеокартата? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай със system restore ,че такива програми бъркат дълбоко по регистрите,За пореден път се вижда ,че незнанието от ползването на тези програми само омазва ос.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като стартирах програмата TuneUp Utilities, за да ми оптимизира системата, ми изчезнаха темите за Win7. Ако се опитам да изтегля нови, също не ги визуализира. Някой има ли идея от какво може да е? Възможно ли е да е проблем с видеокартата? 

Изтриваш TuneUp,изтегляш си CCleaner,инсталираш я,след като я стартираш,маркираш всички прозорчета там където пише "Windows" без "Изчистване на свободното място",после маркирай и всички прозорчета в "Приложения",след това натисни "анализ" слад като анализа свърши натисни "Стартиране на почистването",после отиди на прозераца където пише "Регистър",натисни "Проучване за проблеми",когато приключи натисни бутона "Поправка на проблемите",ще те попита "Да се направи ли запис на регистъра" натискаш бутона "Не",после натискаш "Поправка на всички проблеми" ("Поправка на проблем") и си готов ;) ,после пак пробвай да си изтеглиш темите за W7!

П.П.

Едва ли имаш проблем с видео картата!

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става, и двата начина пробвах...

Откъде изтегляш темите и каква антивирусна програма ползваш?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде изтегляш темите и каква антивирусна програма ползваш?!

От сайта Microsoft, Avira :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш диск с уиндоуса,които е инсталиран , може да  направиш поправка на ОС чрез функцията Repair.

Ако нямаш диск може да пробваш( надявам се ,че знаеш как да влизаш под seafe mode)и да избереш от показалото се меню Last Good Known Configuration.

Ако не ти се занимава с горните предложения ,пробвай фиксовете на Microsoft http://support.microsoft.com/fixit/

Редактирано от Dishkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.