Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Моля кажете какво да направя, горе посочения лаптоп му се случи нещо преди две години.. снощи се сетих за него и го намерих .. проблема обаче е такъв че не иска да се пусне,освен от 20-30 път и понеже го бяхме носили на сервиз,оттам казаха че видеокартата е проблемна и трябва да се смени цялото дъно.. което струвало 400 лв. Аз търсих обаче не откривам дъно за този лаптоп моля кажете какво да правя и заслужава ли си да се прави? Благодаря предварително!

Редактирано от cvesko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сменяш дъно на 5-6 годишен лаптоп не ми изглежда разумно. Сигурно ще трябва да си поръчаш (ако изобщо се намери) от някой китайски сайт без гаранция или да търсиш втора употреба от някъде ... пак без гаранция, ако намериш оригинално дъно с гаранция не се знае колко пари ще е. Като ти вземат и пари за поставянето и стана половин нов лаптоп а ти ще имаш един много стар лаптоп които не се знае колко време ще изкара още.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.