Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес започна да ми прави някакви номера този комп ... Без нещо сериозно да правя (или чатя в скайп или се ровя из интернет с Chrome) и оп "Your pc ran into a problem and needs to restart". По-долу пише да потърся за multiple_irp_complete_requests. Окей потърсих хората пишат че трябва да ъпдейт биос. Мда и това не стана понеже ми излиза "Invalid bios image". Предварително благодаря на отзовалите се!Motherboard:Gigabyte H61M-DS2Video: Nvidia GeForce g630 2gb

Ram: 6 gb

Windows 8 64-bit

Редактирано от toni012899 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде не видях по този проблем да се изисква Update на bios. Причината е от некоректно работещ драйвер на даден хардуер. Можеш ли да направиш снимка и да покажеш какво точно излиза.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на този новия Windows 8 нищо не излиза нито код нито нищо просто че излязъл някакъв проблем и че ще се рестартира. След това най-долу пише multiple_irp_complete_requests. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само веднъж ли се е получило или е системно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми днес вече за 5-ти път преди малко беше 5-тия ... Много ме нерви тамън съм се заиграл на игра и като направи така нито се safe нито нищо ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога ти се получава тоя проблем ??? Аз имам подобен проблем но мисля че е хардуерен проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да нямаш инсталиран Hamachi?

Според дъмп файла, проблема е на драйвера на LogMeIn Hamachi Virtual Network Adapter.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да нямаш инсталиран Hamachi?

Според дъмп файла, проблема е на драйвера на LogMeIn Hamachi Virtual Network Adapter.

Да имам Hamachi, но как да направя така че да мога да го ползвам и да нямам проблеми ? ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да имам Hamachi, но как да направя така че да мога да го ползвам и да нямам проблеми ? ...

Тук не мога да ти помогна.Аз никога не ми се е налагало да я ползвам.

Освен да пробваш различни версии.Тук може би колеги, запознати със Hamachi, могат да дадът съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не мога да ти помогна.Аз никога не ми се е налагало да я ползвам.

Освен да пробваш различни версии.Тук може би колеги, запознати със Hamachi, могат да дадът съвет.

Ами днес за сега не е изкарвал сини екрани. Ако пак излезе вече ще сменям версия. Благодаря ви все пак за отделеното внимание!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С последна версия на програмата ли си?

Да с последната бях. Пробвах и други версии и пак тъй. Като се ползва прави този проблем понеже съм си направил сървър на Minecraft да цъкаме с 2 фр-та и почнем ли и дум син екран. И сега реших да ползвам някаква програма Tunngle. Викат че била по-добра, сега ще я видя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тънгъла може и да стане, само където трябва да си правиш регистрации и прочие гимнастики. Там трябва и да посочиш пътя до играта.

Май хамачито просто не е съвместимо с новия Windows. Вероятно ще пуснат ъпдейт или нова версия, но кога, не е ясно.

Редактирано от Mitsubishi Eclipse 2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.