Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

здрваите искам да попитам къв комп да си зема до 500 лв

ще го ползвам за игри като hl2,minecraft.gta и т.н.

също и за гледане на филми и слусхане на музика 

благодаря предварително за вашите предложеня :)

аз мисля да си зимам ето този http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=517071&scenario=&productarea=P11010201&detailScenario=Nastolen-kompyutar-KTN-DESKTOP-PRO-G2030

П.П.:не знам дали темата е на мястото си, но ако не е моля модератор да я премести  където и е мястото

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това,което сте намислил,не го правете.

И да,темата е за друг раздел,за "Нови конфигурации и части".

Имате ли стар компютър,чиито части могат да се ползват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 500лв. не можеш да вземеш свястен комп за игри камо ли за овърклок. Трябва да отделиш поне към 1000лв. за да се получи нещо смислено за клок.

Иначе това, което си избрал от Технополис е пълен МАЗОХИЗЪМ, нито за клок става, нито за игри! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре мога да събера още 900лв а може ли да ми предложите несхто свячстно за 900лв ? 

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 20 лв. не са проблем, предлагам това:

Обща стойност - 920.94 лв. с ДДС
Но зависи кога събереш останалите 400 лв. Ако е след няколко месеца няма смисъл да се коментира от сега. Ако си си ги събрал-ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от malkatachurkananikobaby
      Здравейте аз съм Нико много известен като НикоБеиБи в Дота2 в момента даже съм топ 15 ранк за европа. Та към темата искам да си закупя някакъв комп за 800-1200 лева на който ще ми вървят най-вече ЦСГО и ДОТА 2 и предимно компът да може да стримва и двете игри без лаг може и конфига да е до 1500 лева просто най-важното е да може да се стримват дадените игри без лаг. мерси предварително  -НИКОГОД
    • от Koliio Dannailow
      Здравейте!
      Имам следния проблем с едно старичко дъно- та въпроса е;
      Дъното ми не изкарва картина докато не изкарам процесора от сокет-а,и след това да го поставя.
      след това тръгва нормално,но след 3-7 часа пак прави същия проблем.
      Дъното е : asrock fm2a55m-hd+
      а процесора:  AMD A4 X2 4000
    • от kalata23
      Здравейте! Решил съм да си взимам лаптоп втора употреба в диапазон до 500 лева +/- 50 лв.

Основни изисквания към лаптопът е да има CORE I процесор (не знам каква е разликата между I3 и I5 предвид, че мобилните процесори и на двата са двуядрени, вярно I5 има технология да работи на 4 нишки..);
      Памет НАД 4 ГБ (повечето лаптопи с Core I3/I5 процесори използват вградени видео-чипове, които използват споделена памет => рамта която мога да ползвам за приложения ще падне драстично.
      Твърд диск над 160 GB
      Дисплей ПОНЕ 14.0 ''
      Wireless B/G/N
      LAN 10/100/1000 (Имам гигабитов и-нет и искам да взема максимума от предложената скорост)
      Батерия с живот поне 1 час, евентуално ако това е компромисът, бих си взел с 30 минути държаща батерия и по-късно да я ъпгрейдна.
      USB 3.0 (Поне един порт)

Към момента ползвам T400:
      Core 2 Duo P8600 Процесор 2.53gHz
      4 gb DDR3 RAM
      ATI Mobility Radeon 3400 графичен процесор  + технологията Switchable graphics
      160 GB SATA disk 5400 rpm
      3 x USB 2.0
      Преди 3 години беше супер машинката, взех го за 400 лева + по-късно взех за 70 лева батерия, която в момента държи около 2 часа.
      Причината да искам да го мсеня е, че новите версии на браузъри, приложения и флаш/джава изискват повече ресурси. Има проблем с охлаждането, почва да прегрява често, поне 3-пъти му сменях греста и съм го продухвал. Освен това, диспеят нещо потъмня последно време и яркостта не ее същата, като когато го купих.

До сега нямам опит с Dell и HP лаптопи, само с ThinkPad серията лаптопи и не знам кои серии са добри и кои не.
      За HP съм останал с лошо впечатление откъм охлаждане и захранване, като марка.

Та, най-важно е просто да има голяма производителност (като отворя 5-6 таба на мозилата, да не забива.) Да има голяма скорост за прехвърляне на данни.
      Смятам да му сложа Windows 7 Professional 64 bit.

Много ще съм благодарен, ако ме ориентирате и ако имате личен опит с предложените от вас машини.

• от Martin Marinow
      Здравейте, бих искам ако може чрез сайта www.sky.bg да ми предложете компютър до 600-650 лева компютър за гейминг с процесор Intel CELERON DUAL CORE G1840, 2.80GHz, 2MB, BOX, LGA1150, Haswell Refresh и поне 2 gb видео карта която да погдържа игри като - Counter strike-Global offensive, league of legends , Minecraft , Battlefield и тем подобни игри .Благодаря предварително.
    • от DiLan Milenow
      Здравейте потребители на Калдата !!  Нов съм и ако има проблем  се извинявам !   
      Така имам възможност да избера  от няколко  компютъра и  не съм много ''разбирач''  по компютрите .. е разбирам до някъде но  предпочитам да споделя   за съвети ако може    а те са : 
       ((((1)))))  Дънна платка ASROCK, LAN 10/100/1000Mbps .3.0 usb Процесор ​AMD 3.40 GHzRAM памет 4GB DDR3 1333MHz Хард диск 500GB HITACHI / SEAGATE (SATAII, Rotation Speed (rpm) 7200) DVD-записвачка LG/NEC DUAL LAYER DVD RW (DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW) Видео карта GeForce® GT 630 2048MB, DX11, HDMI Кутия 500 W Гаранция: 3 месеца    (((((2)))))    Характеристики:  Процесор : AMD Phenom II X4 850 ( 4-ядрен 3,3 GHz )  RAM памет : 4 GB DDR3  Video Card : NVIDIA GeForce GTS 450 ( 1 GB , DDR5 )  Hard Disk : Samsung - 1 TB  6 USB ports, DVD записвачка        (((((((3))))))))    AMD Athlon II X4 640 processor 3.00 GHz A-Data 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz GeForce GTX 460 1-gb directx 11 motherboard Gigabyte GA-890XA-UD3 Storage-Hitachi 1TB 32MB 7200rpm HDS721010CLA332 power supply 500W Fortron           (((((4)))))))   Дънна платка-Gigabyte F2A78M-DS2, Socket FM2+ Процесор-AMD A6 6400k 2X 3.9GHz RAM-4GB Kingston HyperX, 1600MHz DDDR3, Видео карта- Gigabyte Nvidia GeForce GT730 2GB DDDR3,128Bit Твърд диск- 1TB ,7200Rpm, Toshiba, Захранване- Delux 450W Кутия-Delux MU306 Компютъра е сглобен преди 3 месеца, има гаранции за всички части с по 2-3 години       Според вас кой е наи добрия ?    на еднаква цена са !    бързи отговори ?    
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.