Премини към съдържанието
Малкия стар войник

Моля за помощ в намирането на билката Бъзак

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, на майка ми и откриха киста на дебелото черво, лекарите в гр. Кърджали предполагат, че е тумор казаха и да й направят изледвания, но тя категорично отказва. Разбрах, че билката "Бъзак" , помагала за такива заболявания. Търсих я къде ли не, но не мога да я намеря. Трябва да се направи отвара, за да може майка ми да се лекува. Моля някой, ако има информация от къде мога да купя билката, или направо готова отвара ще съм му много благодарен. Моля Ви, да ми помогнете не искам да загубя майка си.  :crying10:

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ти да вземе да отиде да си направи изследвания и да не се държи като малко дете. Ако се съмнява в лекарите в Кърджали спокойно може да си направи изследвания и на друго място. Ако вече се установи проблема, тогава ще се търси начин на лечение. Така с предположение здраве нито се поддържа, нито се лекува!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ти да вземе да отиде да си направи изследвания и да не се държи като малко дете. Ако се съмнява в лекарите в Кърджали спокойно може да си направи изследвания и на друго място. Ако вече се установи проблема, тогава ще се търси начин на лечение. Така с предположение здраве нито се поддържа, нито се лекува!

Знам Емо, но категорично отказва да утиде на друго място, да се изледва пак. С баща ми я молим, но неще и неще. За това сега търся тази билка, да пробваме с нея може да се излекува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Черен и полски бъз(бъзак) http://kasnaprolet9999.blog.bg/hobi/2010/06/07/cheren-i-polski-byz-byzak-kak-da-gi-razpoznavame.558085

http://xn--80aaabfurqee8ap3b.com/index.php?m=320&lang=1&apteka_id=39050&pc_=38744&firma_80aaabfurqee8ap3b=2729&80aaabfurqee8ap3b_id=475&tursene=%D0%B1%D1%8A%D0%B7

Въпроса е сериозен обърнете се към лекар.

Отне ми точно 2-3 минути да намеря това което търсиш.

Мързела е великата сила на прогреса. 

Редактирано от trial version (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да го поръчам.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам Емо, но категорично отказва да утиде на друго място, да се изледва пак. С баща ми я молим, но неще и неще. За това сега търся тази билка, да пробваме с нея може да се излекува.

А ако проблема не е това, за какво да пие тази билка. Ще си направи изследвания иначе проблема си е неин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да го поръчам.?

от всяка билкова аптека.

да не говорим, че пролетта бъз се среща навсякъде по деретата и поляните.

ама какво ще правите с него - нито ми е ясно, нито пък смея да ви попитам.

Само внимавайте като го приемате да не отровите жената, че ....

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от всяка билкова аптека.

Аз и в двора имам, но е друг вид многогодишен, голямо дърво.

Много е вкусен и през годините под формата на сладко и сироп сигурно съм изял стотина-двеста килограма.

п.п хъмм

аааа не е честно редактира си поста без да се отрази, ама в цитата остана хи хи хи. 

Редактирано от trial version (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако проблема не е това, за какво да пие тази билка. Ще си направи изследвания иначе проблема си е неин.

Когато утиде на лекар в наща болница, изледваха я с ехограф но и казаха, че трябва да се направи и скенер+ректороманоскопия (гледане на дебелото черво с камера). Това изледване категорично го отказва, тъй като се правило без упойка и много боляло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от всяка билкова аптека.

Мисля, да и направя от тази отвара. За лекуване на тумор. http://www.blitz.bg/article/9576

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, да и направя от тази отвара. За лекуване на тумор. http://www.blitz.bg/article/9576

прави и каквото си искаш, чети от където си искаш и колкото си искаш.

жената си е твоя майка - не е моя.

Акъл няма да ти давам, освен, както казах по-горе - да не прекаляваш с количеството, защото отравянията с бъз са доста ..хмм....неприятни.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато утиде на лекар в наща болница, изледваха я с ехограф но и казаха, че трябва да се направи и скенер+ректороманоскопия (гледане на дебелото черво с камера). Това изледване категорично го отказва, тъй като се правило без упойка и много боляло.

Ще си направи щом се налага. Ако трябва ще отиде в друг град и в друга болница. Мога да разпитам къде има добри специалисти. Ако се окаже, че проблема е друг тогава какво ще правите с тази билка. Не могат да се пият лекарства на предположения, било то и билки. Естествено това е мое мнение, вие си решавате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петър Димков - лечителя

Фирма „Петър Димков и КО”

Тел. 02/928 28 77

0888 587942

e-mail:office@petardimkov.com

e-mail:ffilipova@petardimkov.com

д-р Петър Димков

ул."Суходолска" 143

Тел. 02/928 28 77

0888 634587

e-mail: d-rdimkov@petardimkov.com

http://petardimkov.com/index.php?page=heal

Редактирано от deathxxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва задължително да се "надупи"(много грубо ама..) за изследването,ако се окаже рак лошо..

Въпросното изследване не е болезнено и се използва лубрикант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петър Димков - лечителя

Фирма „Петър Димков и КО”

Тел. 02/928 28 77

0888 587942

e-mail:office@petardimkov.com

e-mail:ffilipova@petardimkov.com

д-р Петър Димков

ул."Суходолска" 143

Тел. 02/928 28 77

0888 634587

e-mail: d-rdimkov@petardimkov.com

http://petardimkov.com/index.php?page=heal

Не оспорвам това колега, но трябва да се знае болестта и диагнозата, за да може да се лекува с правилните билки, а не с опити и предположения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм лекар и не разбирам, но тумор да се лекува с билки ми се струват бабини деветини. Засилвайте я с баща ти в болницата за истински иследвания и ако кажат операция без тън мън, боли, не боли колкото се може по-бързо. Ако отлага няма само да изчезне каквото и да са и открили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам Ви, но тя просто категорично отказва да се изследва. Както са и казали, че може би е киста от тогава не иска да чуе нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изследването не боли, но е неприятно. Колкото до билката, има я навсякъде извън градовете, в полетата, планините.. Когато е напълно узрял(черни зрънца), бъзът не е отровен, в големи количества се получава разстройство. Отровен е зеления бъз. Аз го пия профилактично през зимата, като го бера през есента и го замразявам във фризера, помага за укрепване на имунната система. Ако толкова спешно ти трябва, мога да ти дам част от запасите си.

Редактирано от lupis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изследването не боли, но е неприятно. Колкото до билката, има я навсякъде извън градовете, в полетата, планините.. Когато е напълно узрял(черни зрънца), бъзът не е отровен, в големи количества се получава разстройство. Отровен е зеления бъз. Аз го пия профилактично през зимата, като го бера през есента и го замразявам във фризера, помага за укрепване на имунната система. Ако толкова спешно ти трябва, мога да ти дам част от запасите си.

Благодаря ти, ако имаш възможност да ми дадеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че е замразен и ще трябва да дойдеш да го вземеш с кола, което не знам дали те устройва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аронията има същите качества и е селскостопанска култура, от която се произвежда сок и др. Могат да се намерят в аптеките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, в понеделник oтидох ме в гр. Пловдив поликлиника Каспела, направиха всички изследвания и се оказа, че майка ми няма нито киста/тумор или рак. Просто другите лекари са объркали диагнозите. Благодаря на всички ВИ  :)

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.